banner6

Anılar tazelendi

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, 1975 yılında Kıbrıs Barış Kupası adı altında oynanan ve Kıbrıs Karması ile Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş’ın mücadele ettiği kupada forma giyen dönemin Kıbrıs Karması futbolcuları onuruna yemek verdi

Anılar tazelendi
banner151 banner143

Sertoğlu “Bu ortamda olduğum için mutluyum”


KTFF Başkanı Sertoğlu geçtiğimiz ay Trabzon’a ziyarette bulunduklarını ve oraya gelemeyen futbolcuların da buluşabileceği bir ortam yaratmak istediği için bu organizasyonu yaptığını belirtti. Sertoğlu, Kıbrıs Türk futboluna damga vurmuş bu isimlerle aynı ortamda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tümüne ülke futboluna yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Tatar “Eski futbolcuların ismi halen unutulmadı”


KKTC Başbakanı Ersin Tatar da masada oturan isimlerin hepsinin hayranı olduğunu ve kendisinin hayatı boyunca futbolu yakından takip eden birisi olarak bu ortamda bulunmaktan büyük heyecan duyduğunu söyledi. Eski futbolcuların isimlerinin halen unutulmadığını ve günümüzde de bu isimlerin büyük saygı gördüğünü ifade eden Tatar, “Ben bu masadakilerin maçlarını izleyerek büyüdüm. Bu isimler hem futbol oynadılar hem de milli mücadelenin birer neferi oldular. Burada bulunduğum için çok mutluyum”dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104