banner6

Anlamlı anlaşma

banner37

Anlamlı anlaşma
banner8

Ülkemizde futbol yanında, hentbol, masa tenisi, ayak tenisi, basketbol ve cimnastik gibi branşlarında da faaliyet gösteren Gençlik Gücü, Covid öncesi faaliyet gösterdiği badminton branşını daha da geliştirmek için badminton federasyonu ile protokol imzaladı.


Gençlik Gücü Surlariçi’ne Dokun Projesi kapsamında imzalanan protokol Badminton Federasyonu Başkanı Fırat Deniz ile China Bazaar Gençlik Gücü Yönetim Kurulu üyesi Dr. Ecz. Umut Öksüz tarafından imzalandı.


İmzalanan protokole göre 8 yaş ile 17 yaş arasındaki gençlerin yetiştirileceği projede, özelde surlar içindeki gençliğe, genelde ise ülke gençliğine hizmet verilecek.

Deniz: Çok değerli ve paha biçilemez bir anlaşma


Badminton Federasyonu Başkan Fırat Deniz, gençliğe ve çocuklara spor alanında yapılan hizmetlerin çok değerli ve paha biçilemez olduğunu, bu nedenle China Bazaar Gençlik Gücü başkanı ve yönetim kurulunu bizim sporumuz badminton yanında bir çok spor dalında faaliyet göstererek ülkemiz çocuklarına ve gençliğine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür etti.

banner134

Öksüz: Yetenekli sporcular ülke sporuna kazandırılacak


Gençlik Gücü Yönetim Kurulu üyesi Dr. Ecz. Umut Öksüz de badminton federasyonu ile imzalanan protokolün önemine değinirken, surlar içindeki çocukların değişik spor branşları ile tanışması yanında, bu gibi sporlarda yetenekli çocukların da ülke sporuna kazandırılacağını, bu nedenle de verdikleri destekten dolayı başta federasyon başkanı Fırat Deniz olmak üzere Badminton Federasyonu yönetim kuruluna teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104