banner6

Antalya'da kupa planı

banner37

Türk Ocağı ikinci devre hazırlıklarını yurtdışı kampı ile sürdürürken, teknik adam Mehmet Bolkan hedeflerini açıkladı

Antalya'da kupa planı
banner151

Levent TEZEL (Antalya)

Süper Lig ekibi Türk Ocağı'nın Antalya kampı sürüyor. Kremlin Palas Otel tesislerinde çalışmalarını sürdüren Türk Ocağı'nda teknik direktör Mehmet Bolkan kampı ziyaret eden KIBRIS Gazetesi spor servisine değerlendirmelerde bulundu.

Bolkan: İmkânlar mükemmel

Türk Ocağı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan huzurlu ve verimli bir kamp ortamı yaşadıklarını ifade etti. Profesyonel bir ortamda, mükemmel sahalarda çalıştıklarını ifade eden Bolkan, kendilerine her türlü imkânı sağlayan başkan ve yönetime teşekkür etti. Kampta geçirecekleri bir haftalık sürede bir aylık antrenman yapacaklarını, yabancıların da kendileri ile birlikte olmasının büyük avantaj olduğunu ve lige bomba gibi gireceklerini ifade eden Bolkan lige Doğan derbisi ile başlayacaklarını ve bu maça büyük önem vereceklerini vurguladı.

“Bir kupamız olacak”

Takım olarak güçlerine güvendiklerini ve sezonu mutlaka bir kupa ile kapatacaklarını belirten Mehmet Bolkan, ligdeki puan farkı nedeniyle Yenicami' yi yakalamanın çok zor olduğunu ve federasyon kupasını müzelerine taşımanın en büyük hedefleri olduğuna vurgu yaptı. Bolkan yine de ligdeki mücadeleyi bakıp usanmadan sonuna kadar sürdürmeye kararlı olduklarını da vurguladı.

“Hazırlık maçı da yapacağız”

Kampta çalışmalar sürerken hazırlık maçı yapmak için de girişimlerin sürdüğünü ifade eden Bolkan, rakip olarak aradıkları takımın BAL ekibi değil Avrupa dan bir takım olacağını söyledi.

Arnavutluk liginden bir takımla görüşmelerin sürdüğünü, Pazartesi veya Salı bu maçın oynanacağını ifade etti. Teknik direktör Mehmet Bolkan, transfer piyasasının çok yüksek olduğunu, transfer için girişimlerinin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2017, 11:18
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110