banner6

Antrenör Gelişim Semineri tamamlandı

banner37

Antrenör Gelişim Semineri tamamlandı
banner151 banner143

Ahmet OGAN


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin (KTFAD) iş birliği çerçevesinde her sezon öncesi düzenlenen antrenör gelişim semineri tamamlandı.


Antrenör Gelişim Semineri ikinci gününde Lefkoşa’da The Paradise Park’ta B, C lisansa sahip antrenörler, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Ahmed Sami Topcan toplantı salonunda ise kaleci antrenörleri katıldı.

Oturumlar B-C Lisans


Antrenör Gelişim Semineri kayıt kabulün ardından saygı duruşu, istiklal marşı ile açılan seminerde Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) Başkanı Süleyman Göktaş kısa bir konuşma yaptı.


Konuşmanın ardından B ve C lisans antrenörlerine altyapı çalışmaları teorik bilgiler konusunda Çaykur Rize Spor Akademi Direktörü Fedai Aksoy tarafından gerçekleştirilen sunumun ardından soru cevap şeklinde tamamlanan oturum ardından dağıtılan sertifikalarla antrenör gelişim semineri ikinci ve son gün tamamlanmış oldu.

Kaleci antrenörleri


Antrenör Gelişim Semineri kayıt kabulün ardından kaleci antrenörlerine ise kaleci antrenörlüğünde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kaleci Antrenörü Bölüm Başkanı Rasim Kara tarafından gerçekleştirilen sunumun ardından soru cevap şeklinde tamamlanan oturumun ardından dağıtılan sertifikalarla antrenör gelişim semineri ikinci ve son gün tamamlanmış oldu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104