Arabacıoğlu'ndan yeni ekip

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Gönyeli'de dün üçüncü kez düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’a tek aday olarak katılan Ömer Arabacıoğlu, üyelerin de onayını alarak görevine devam etti

Arabacıoğlu'ndan yeni ekip
  • 04 Ekim 2018, Perşembe 11:49

Camianın ilgisizliğinden yakınarak görevinden istifa ettiğini açıklayan Arabacıoğlu, yönetim kurulu listesine yeni isimler de ekleyerek göreve yeniden seçildi. Arabacıoğlu yönetiminde yeni isimler dikkat çekti Bu isimler İlker Ertemel, Bekir Damdelen, Mustafa Akyön, Fırat Mertürk, Ahmet Koçyiğit, ve Mustafa Toycan.


Yönetim Kurulu Listesi şöyle:

Başkan: Ömer Arabacıoğlu

Asbaşkan: İlker Ertemel

Asbaşkan: Mustafa Akyön

Sekreter: Ali Alp Kolozali

Mali İşler Sorumlusu: Deniz Hacı

Veznedar: İsmail Saykal

Sosyal Faaliyetler: Burak Erin

Stadyum Sorumluları: Yılmaz Behlül-Ahmet Kocayiğit

Futbol Sorumluları: Bekir Damdelen- Yusuf  Hacı

Tenis, Masatenisi, Satranç Ve Yan Dallar Sorumlusu: Fırat Merttürk

Voleybol Sorumlusu: Mustafa Toycan

Basketbol Sorumlusu: Ömer Şan

Lokal Sorumlusu: Mehmet Kofalı

Yedekler:Ali Dereli, Mustafa Avcısoy, Fahri Arabacıoğlu

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 13 10 2 1 22 32
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 13 10 2 1 17 32
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 13 8 0 5 11 24
4 CİHANGİR GSK 12 6 3 3 2 21
5 ÇETİNKAYA TSK 13 6 3 4 1 21
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 13 6 2 5 7 20
7 GÖNYELİ SK 13 6 2 5 4 20
8 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 13 6 2 5 -3 20
9 LEFKE TSK 13 5 4 4 0 19
10 BAF ÜLKÜ YURDU 12 5 3 4 8 18
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 13 3 4 6 -6 13
12 BİNATLI YSK 13 4 1 8 -9 13
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 13 2 7 4 -12 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 13 1 5 7 -16 8
15 GİRNE HALK EVİ 13 2 1 10 -10 7
16 ESENTEPE KKSK 13 2 1 10 -16 7
yukarı çık