banner6

'Artık idare edemem!'

banner37

Lefke’nin gol kralı futbolcusu Kasım Tağman, futboldan uzak kalacak

'Artık idare edemem!'
banner8

Ebru AKGÜR

Ülkemizin yetiştirdiği önemli yeteneklerden olan ve Süper Lig ekiplerinden Lefke forması giyen Kasım Tağman futbola ara verme kararı aldı. Kasım yeterince hazırlık dönemi geçirmediği için futbola ara vereceğini söyledi.

“Sistemli çalışma şart”

Vatani görevini yapmakta olan ve sadece bir maç, bir antrenman izni bulunan Kasım,“sezon başında hazırlık süreci geçiremedim. Asker olduğumdan tüm antrenmanlara katılamıyorum. Bu da performansıma yansıyor. İstediğim performansı sahaya yansıtamıyorum” dedi. Süper Lig’de verimli olabilmek için sistemli bir çalışmanın şart olduğunu aktaran golcü oyuncu, “gerekli yükleme ve antrenman sistemi olmazsa hiçbir oyuncu Süper Lig’de isteneni veremez” şeklinde konuştu. 

banner134

 

“Oynamayacağım için üzgünüm” 


Mevcut şartların futbola ara verme kararı almasına sebep olduğunu söyleyen Kasım,“bir antrenman yaparak idare etmek mümkün değil. İki aydır bunu denedim ancak olmadı. Bu nedenle devre arasına kadar futbola ara vermek zorunda kaldım. Devre arasından sonra şartlara göre karar vereceğim” dedi. Futbol oynayamayacak olmanın kendisini çok üzdüğünü ifade eden oyuncu;“ Futboldan uzak kalmak hiç istemediğim bir şey. Aldığım karar beni mutlu etmiyor. Keşke böyle olmasaydı ancak elimden gelen başka bir şey yok” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104