Aşina: Şampiyon belli, sadece play-out oynansın

banner37

Küçük Kaymaklı Başkanı Akay Aşina, ligin mevcut haliyle bitirilmesi gerektiğini, MTG’nin şampiyon ilan edilmesi gerektiğini, şu anki tabloya göre de takımların play-out oynaması ve ligin tamamlanması gerektiğini dile getirdi

Aşina: Şampiyon belli, sadece play-out oynansın
banner99

Şükrü BURAĞAN

“Zaman, düşüncelerimizi değiştirebiliyor”


banner134
Bu işin uzayacağını ve mayıs ayını da bulacağını düşünüyorum. Hal böyleyken ne zaman hazırlanıp, ne zaman maç yapacağız bunu sorguluyorum. Ligin şampiyonu zaten belliyken Futbol Federasyonu bir tek play-out oynatarak küme düşecek takımları netleştirmelidir. Çünkü bunu yapmazsa 1.ligdeki takımlara haksızlık olacaktır. Elbette bu düşünceler zamana ve beklemeye göre değişiyor. Bir süre önce başka düşünüyorsunuz, zaman geçtikçe ve şartlar farklılaştıkça düşünceniz değişiyor. Ancak değişmeyen bir düşüncem yabancı oyuncular konusudur.

“Yabancı konusunu da ele almamız gerekiyor”


Şu anda bu oyuncular misafirimiz, en iyi şekilde ağırlamak boynumuzun borcu ancak bu yabancı oyuncu konusunun gelecek sezonlarda kaldırılması gerektiğine inanıyorum. Bu işin sağlık boyundan bakıyorum. Çünkü ülkeye getirilip denediğimiz futbolcuların sadece beğendiklerimizi sağlık kontrolünden geçiriyoruz. Bu salgınla birlikte artık sağlığın dikkat edilmesi gereken bir husus olduğuna inanıyorum. Kulüpler olarak cesur davranmalıyız. Federasyon da çok beklemeden bu kararı alıp bizlere bildirmesi gerekir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75