banner6

“Asla tasvip etmiyoruz”

banner37

Gençler Birliği, Yalova maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı

“Asla tasvip etmiyoruz”
banner99

AKSA Birinci Lig’de hafta sonu Gençler Birliği ile Yalova arasında oynanan karşılaşma sonrasında yaşanan olaylarla ilgili Gençler Birliği basın açıklaması yaptı.


Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “1934 yılından bugüne Kıbrıs Türk sporu içerisinde önemli bir yere sahip olan Gençler Birliği Spor Kulübümüz önümüzdeki dönemde de bundan önce olduğu gibi spor alanında Kıbrıs Türk gençliğine kurumsallaşarak hizmet etmeye devam edecektir.

banner134


Kulübümüz, AKSA Birinci Ligi’nde mücadele eden A takımımız kendi evimizde dost kulüp Yalova Spor Kulübü ile yaptığı müsabakadan sonra meydana gelen münferit olay nedeni ile bu açıklamayı yapma gereği duymuştur.

“Yaşanan olaylar nedeniyle üzüntülüyüz”


Gençler Birliği Spor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu müsabaka sonrasında meydana gelen münferit olayı asla tasvip etmediğini ve holiganizmin spor sahalarından uzak durması gerektiğini düşünmektedir.


Kulübümüz yönetim kurulumuz sahalarımızda münferit de olsa bir daha böylesi bir olayın yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri almıştır. Bir kez daha dost kulüp Yalova Spor Kulübü ve camiasına yaşanan bu münferit olaydan dolayı üzüntülerimizi belirtiriz.


Kendi sahamızda oynayacağımız futbol müsabakalarında güvenliğin sağlanması ile ilgili İskele Polis Müdürlüğü ile gerek müsabakadan, önce gerek müsabaka sırasında gerekse müsabaka sonrasında yakın iş birliğimizi artırarak sürdüreceğimizi belirtiriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104