Atıcılar ödüllerini aldı

KKTC Atıcılık Federasyonu’nun 2018 faaliyet programı çerçevesinde düzenlenen “2018 Havalı Silahlar 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Kupası” yarışı, UKÜ Spor Kompleksi, Arena Salonu Havalı Atış Poligonu’nda yapıldı.

Atıcılar ödüllerini aldı
  • 05 Temmuz 2018, Perşembe 10:49

Sonuçlar:

Tüfek Büyük Erkekler: 1- Mehmet Olgun  (Lefkoşa A/A) 2- Tolgay Boyacıoğlu  (Güv.K.K’lığı) 3- Fevzi Havutcu  (Alayköy A/A). Tüfek Genç Erkekler: 1-Tolga Kansu  (Alayköy A/A) 2-Muhsin Gürün
(Alayköy A/A) 3-Kaan Payas  (Lefkoşa A/A). Tüfek Yıldız Erkekler: 1-Onur Ulaş  (Alayköy A/A) 2-Mert Efe Güngör  (Alayköy A/A). Tüfek Teşvik Ödülü: 1-Gülbeyaz Yılmaz  (UKÜ Spor Birliği). Tüfek Büyük Kadınlar: 1- Pınar Kavas  (Lefkoşa A/A)  2- Ece Çetinler  (Güv.K.K’lığı) 3- Selda Özdilek  (Güv.K.K’lığı). Tüfek Genç Kadınlar: 1-Laden Efendi  (UKÜ Spor Birliği) 2-Sena Dinçer  (Levent Atıcılık)  3-Cemaliye Aligüllü
(Levent Atıcılık).  Tabanca Büyük Erkekler: 1- Aykut Çavuşoğlu  (Polis Genel Müdürlüğü) 2- Burak Özcem  (Polis Genel Müdürlüğü) 3-Günay Karacamert (Polis Genel Müdürlüğü).  Tabanca Genç Erkekler: 1-Tamer Yiğit Soykan  (Alayköy A/A). Tabanca Büyük Kadınlar: 1- Gülbahar Avcı (Güv.K.K’lığı) 2- Sezin Yıldırım  (Güv.K.K’lığı) 3- Güleser Arslan  (Güv.K.K’lığı). Tabanca Genç Kadınlar: 1-Emine Yontucu  (UKÜ Spor Birliği) 2-Tuğçe Kılınç
(Güv.K.K’lığı)
Kulüpler
Tüfek Büyük Erkekler
1-Güvenlik Kuv.K’lığı 2-Alayköy A/A 3-Lefkoşa A/A
Tabanca Büyük Erkekler: 1-Polis Genel Müdürlüğü 2-Polis Genel Müdürlüğü
Tabanca Büyük Kadınlar: 1-Güvenlik Kuv.K’lığı 2-UKÜ Spor Birliği 
 

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 1 0 0 5 3
2 TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 1 0 0 2 3
3 GÖNYELİ SK 1 1 0 0 1 3
4 ÇETİNKAYA TSK 1 1 0 0 1 3
5 YENİCAMİ AK 1 1 0 0 1 3
6 CİHANGİR GSK 1 0 1 0 0 1
7 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 0 1 0 0 1
8 ESENTEPE KKSK 1 0 1 0 0 1
9 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 0 1 0 0 1
10 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 1 0 1 0 0 1
11 LEFKE TSK 1 0 1 0 0 1
12 GİRNE HALK EVİ 1 0 0 1 -1 0
13 BAF ÜLKÜ YURDU 1 0 0 1 -1 0
14 BİNATLI YSK 1 0 0 1 -1 0
15 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 0 0 1 -2 0
16 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 1 0 0 1 -5 0
yukarı çık