Atletizmde seçmeler yapıldı

KKTC Atletizm Federasyonu Salon Seçme Yarışları, dün Lefkoşa Atatürk Stadı'nda yapıldı. Büyükler, U20 (1999-2000 doğumlu), U18 (2001-2002 doğumlu), U16 (2003-2004 doğumlu), U14 (2005-2006 doğumlu) kategorilerinde yarışlar gerçekleştirildi

Atletizmde seçmeler yapıldı
  • 11 Ocak 2018, Perşembe 10:22

Barajları geçmeyi başaran sporcular, Türkiye'de gerçekleştirilecek Salon Atletizm Şampiyonası'nda mücadele edecek.

UMLULAR (14 YAŞALTI  ERKEK)

60 METRE

1.Arda Ersever  8,34

 

200 METRE

1.David Rıza  33,28

 

100 METRE

1.Salih Ünveren  3:26,06

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Arda Yüksektaş  1,45

 

 

UZUN ATLAMA

1.Gürsu Gülerler  4,90

 

2003-2004 DOĞUMLULAR (16 YAŞALTI ERKEK)

 

60 METRE ENGELLİ

1.Ahmet Gürsen  10,92

 

60 METRE

1.Kemal Çayanoğlu  7,72

 

800 METRE

1.Bora Altun  2.23,01

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Tezer Tayanç  1,45

 

UZUN ATLAMA

1.Ahmet Gürsen  4.89

 

GÜLLE ATMA

1.Tezer Tayanç  11,20

 

 

2001-2002 DOĞUMLULAR (YILDIZ ERKEK)

 

60 METRE ENGELLİ

1.Azat Etkü  9,46

 

60 METRE

1.Saffet Özmenek  7,40

 

200 METRE

1.Emre Nazik  24,27

 

800 METRE

1.Oraz Dalkanov  2.22,59

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Azat Etkü  1,80

 

SIRIKLA ATLAMA

1.Hasan Avkat 3.50

 

UZUN ATLAMA

1.Coşkun Cumaoğulları  6,23

 

1999-2000 DOĞUMLULAR (GENÇ ERKEK)

 

60 METRE

1.Mustafa Yorulmaz  7,56

 

200 METRE

1.Maksim Erçıka  26,72

 

SIRIKLA ATLAMA

1.Alican Sarı  2,80

 

GÜLLE ATMA

1.Baran Kılıç  12,20

 

1998-VE DAHA ÖNCE DOĞANLAR (BÜYÜK ERKEK)

 

60 METRE

1.Ousman Touray  7,75

 

200 METRE

1.Takoza  24,71

 

 

400 METRE

1.Hüseyin Kofalı  50,99

 

800 METRE

1.Tuncay Brahimzade  2.10,68

 

GÜLLE ATMA

1.Hasan Caferoğlu  8,47

 

 

2005-2006 DOĞUMLULAR (14 YAŞALTI  KIZ)

 

60 METRE ENGELLİ

1.Zeynep Özbay  11,26

 

60 METRE

1.Şayan Pehlivan  9,01

 

200 METRE

1.Zeynep Özbay  30,50

 

800 METRE

1.Zerda Kaymakantorunları  3.03,94

 

1000 METRE

1.Hülya Güney  4.17,39

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Dilara Sebatlı  1,25

 

UZUN ATLAMA

1.Bossan Akmamedova  4,22

 

2003-2004 DOĞUMLULAR (16 YAŞALTI KIZ)

 

60 METRE ENGELLİ

1.Nuray Tok  11,24

 

60 METRE

1.Ceren Rüstemoğlu  8,56

 

200 METRE

1.Ceren Rüstemoğlu  28,49

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Ayben Arapoğlu  1,47

 

UZUN ATLAMA

1.Petek Öztürk  4,89

 

GÜLLE ATMA

1.Dudu Hidayet  9.95

 

2001-2002 DOĞUMLULAR (YILDIZ KIZ)

 

60 METRE

1.Zeynep Süngü  8,73

 

200 METRE

1.Doğa Erek  26,87

 

400 METRE

1.Melisa Aylaç  1.15,06

 

UZUN ATLAMA

1.Deniz Süngü  4,73

 

ÜÇ ADIM ATLAMA

1.Deniz Süngü  10,65

 

GÜLLE ATMA

1.Sude Kadıoğlu  11.70

 

1999-2000 DOĞUMLULAR (GENÇ KIZ)

60 METRE

1.Doğa Erek  8,27

 

1998- VE DAHA ÖNCE DOĞANLAR (BÜYÜK KIZ)

 

YÜKSEK ATLAMA

1.Buse Savaşkan  1,65

 

 

UZUN ATLAMA

1.Tuğba Aydın  5,74

 

ÜÇ ADIM ATLAMA

1.Tuğba Aydın  12,79

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık