banner6

Baf pür dikkat

banner37

Süper Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörler Kemal Yürekli ve Niyazi Özekmekçi nezaretinde çalışan kırmızı-yeşilliler, dayanıklılık ve kuvvet antrenmanlarını tamamladı

Baf pür dikkat
banner90
banner99

Serhan KABLAN

Süper Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörler Kemal Yürekli ve Niyazi Özekmekçi nezaretinde çalışan kırmızı-yeşilliler, dayanıklılık ve kuvvet antrenmanlarını tamamladı.

Yürekli "Maç periyotuna giriyoruz"

Bugünden itibaren maç periyotu hazırlıklarına başlayacaklarını ifade eden Kemal Yürekli, "genç bir kadromuz var, bunu derleyip toplamaya çalışıyoruz. Takımımızda taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başlıyor" dedi. Ön libero ve stoper mevkiinde boşluklar olduğunu da ifade eden Yürekli, bu bölgelere transfer çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Üçüncü yabancı Obadai Felix


19 Temmuz'dan itibaren 22 antrenman yaptıklarını ve oyuncuların istekli oluşunun umut verici olduğunu ifade eden Yürekli, Lawal ve Joseph'ten sonra üçüncü yabancı olarak yüksek ihtimalle Nijeryalı oyuncu Obadai Felix'i kadroya katacaklarını vurguladı.

Dün GAÜ-Çetinkaya ile hazırlık maçı yapan Baf Ülkü Yurdu, 12 Ağustos Cumartesi günü K. Kaymaklı ile Ortaköy'de, 16 Ağustos Çarşamba günü ise yine K. Kaymaklı ile Güzelyurt'ta hazırlık maçı yapacak.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104