banner6

Bafra’da buluştular

banner37

Bafra’da buluştular
banner99

Kuzey Kıbrıs’ın bağımsız ve bireysel Lions kulüplerinin iş birliğinde düzenlenen ve Mehmetçik Belediyesi’nin denetiminde 14-15 Ağustos tarihleri arasında, Bafra Bostan Beach’te hayat bulan ve bu yıl dördüncü yaşını kutlayan Lions Gençlik Aktivitesi, Gençlerle Buluşma – Bafra Plaj Voleybolu Turnuvası tamamlandı.

banner134


100. Yıl Mehmetçik Karpaz Lions Kulübü Derneği’nin marka aktivitelerinden olan Gençlerle Buluşma-Plaj Voleybolu Turnuvası, bu yıl Mağusa Mesarya ve Nicosia New Generation Lions Kulüplerinin iş birliği ve katkılarıyla düzenlendi.


24 çiftin kayıt yaptığı plaj voleybolu turnuvasına, Bafra Halk Plajı ev sahipliği yaptı. Mağusa Mesarya ve Nicosia New Generation Lions Kulüplerinin her türlü desteği verdiği turnuva ile Uluslararası Gençlik Günü, ülkemizin bağımsız ve bireysel Lions kulüplerinin muhteşem bir organizasyonuyla kutlanmış oldu.


Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin de destek verdiği gençlik aktivitesi pazar günü oynanan final maçlarıyla son buldu. Dereceye girenlere kupa, madalya ve teşekkür belgelerini, Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli ve Organizasyon Komitesi üyelerinden Selda Şafak verdi.

Dereceler:

1.Erol-Mehmet

2.Tuğrul-Muhammet

3.Hanife-İbrahim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88