Baf'ta görev dağılımı yapıldı

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu’nda geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrasında başkanlık görevine getirilen Erhan Arıkan, yönetiminde görev dağılımını gerçekleştirdi

Baf'ta görev dağılımı yapıldı
  • 27 Haziran 2018, Çarşamba 10:50

Yönetim Kurulu:

Ahmet Ertay (Başkan Vekili), Hasan Altınmakas (Asbaşkan-Mali İşler ve Okçuluk Takımı Sorumlusu), Yusuf Özbahadır (Asbaşkan-Reklam, Pazarlama, Kaynak Yaratma Sorumlusu), Mehmet Kadri (Genel Koordinatör ve Halkla İlişkiler Sorumlusu), Hamza Ruso (Genel Sekreter ve Hukuk İşleri Sorumlusu), Sadık Tak (Kulüp Lokali ve Tesisler Sorumlusu), Erdim Niyazi, Osman Uzun, Erşan Arıkan, Ergin Erkiner, Derviş A. Raşit, Yaşar Orakçıoğlu, Akın Manga (Sosyal Faaliyetler Sorumlusu), Orhan Başarı (A Takım ve Diğer Spor Şubeleri Sorumlusu), Doğa Zeki (A Takım ve Hukuk İşleri Sorumlusu), Kemal Özekmekçi (Genç ve U15 Takımları Sorumlusu), Zihni Özçetiner (Minik ve Arı Takımlar Sorumlusu), Serdar Çulluoğlu (Futbol Takımları ve Tesisler Sorumlu Yardımcısı), Ergenç Semerci (Lefkoşa Bölge Sorumlusu), İbrahim Değirmencioğlu (Mağusa Bölge Sorumlusu), Velettin Öztürk (Girne Bölge Sorumlusu)

Disiplin Kurulu:

Osman İ. Zeki, Mustafa A. Şefik, Ramadan Erkiner

Denetleme Kurulu:

Mustafa Başarı, Sertel Berberoğlu, Hüseyin Noroğlu

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık