“Bambaşka bir Gönyeli izlettireceğiz”

banner37

Gönyeli’nin tecrübeli teknik adamı Turan Altay, ligin ikinci devresi ile ilgili umutlu konuştu

banner87
“Bambaşka bir Gönyeli izlettireceğiz”
banner90
banner99

Ahmet ÖZYAŞAR

K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi 10 puanla 15’inci sırasında tamamlayan Gönyeli, ligin ikinci devresinde bu kötü gidişata dur demek için çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Turan Altay, ligin ilk devresini arzuladıkları yerde bitiremediklerini, fakat ligin ikinci devresinde bambaşka bir Gönyeli izlettireceklerini belirtti.

Altay: Şansızlıklar belimizi büktü


Altay, ilk devreyi iki bölüme ayırdıkları zaman devrenin ilk 7 haftasında iyi işler yaptıklarını, fakat devrenin ikinci periyodunda beklenen performanstan uzak olduklarını ve bununda yansıması olarak ilk yarıyı hiçte istemedikleri bir noktada bitirdiklerini belirtti.


Altay, özellikle başta Sabri ve Raif’in sakatlıkları olmak üzere takım içerisinde belli periyotlarda birçok sakatlıklar ile mücadele ettiklerini ve bu gibi şansızlıkların kendilerinin belini iyice büktüğünün altını çizdi.

“İlk çalışmamız transfer üzerine”


Devrenin bitmesi ile birlikte yönetim olarak ciddi bir çalışma içerisinde girdiklerini söyleyen Altay, bu çalışmaları ilk olarak transferler olarak yaptıklarını ve kısa zaman içerisinde transfer çalışmalarını tamamlayıp isimleri spor kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

“Girne’de kamp yapacağız”


Şu an itibarı ile takımdan sadece Esin Sonay’ın ayrıldığını belirten Altay, önümüzdeki hafta Girne bölgesinde yapacakları kamptan sonra takım kadrosunun şekilleneceğini söyledi.


Ligin ikinci devresinde bambaşka bir Gönyeli izlettireceklerinin altını çizen Altay, ilk hedeflerinin takımı puan sıralamasında daha üst noktalara taşımak, bir diğer hedeflerinin ise kupada en az yarı final oynamak olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108