banner6

Bankalarda kapışma sürüyor

banner37

Türk Bankası tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası”nda ikinci hafta karşılaşmaları geçtiğimiz salı akşamı Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda oynanan 3 maç ile başladı

Bankalarda kapışma sürüyor
banner99

B Grubu'nda Limasol Türk Kooperatif Bankası-Novabank, TC Ziraat Bankası-Kooperatif Merkez Bankası, C Grubu’nda ise Türk Bankası ile Capital Bank karşı karşıya gelirken, mücadeleler büyük çekişmeye sahne oldu.

Limasol doludizgin: 3-2


Heyecanın her geçen hafta arttığı turnuvada Limasol Türk Kooperatif Bankası, Novabank'ı 3-2 mağlup ederek, gruptaki ikinci maçında da galip gelmeyi başardı.

banner134

 

Kooperatif Merkez Bankası galibiyetle başladı: 3-1


B Grubu'ndaki ilk maçında TC Ziraat Bankası ile karşı karşıya gelen Kooperatif Merkez Bankası, sahadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı ve ilk maçında 3 puanla tanıştı.

 

Zorlu maç Capital'in: 2-1


Grup mücadelesine fırtına gibi başlayan Capital Bank, Türk Bankası’na karşı zorlu geçen mücadeleden 2-1'lik galibiyetle ayrılmayı başararak, yoluna kayıpsız devam etti.

 

Turnuvada bugün iki maç var


Turnuvada bu akşam A Grubu’nda iki karşılaşma oynanacak. Saat 19.00'da Asbank-Türkiye Garanti Bankası, saat 20.00'de ise Kıbrıs Vakıflar Bankası-Faisal İslam Bankası karşı karşıya gelecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 12:25
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104