Başarılı Antrenörler ödüllendirilecek

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı Antrenörleri ödül töreni sonrasında tamamlanan liglerde başarılı olan Teknik Direktör ve Antrenörleri de ödüllendiriyor. Bu akşam Eziç Restoran’da saat 19.30 da gerçekleştirilecek ödül töreninde başarılı olan Antrenörler, ödülleri Antrenörler Derneği yönetimi tarafından verilecek

Başarılı Antrenörler ödüllendirilecek
  • 17 Temmuz 2018, Salı 10:51

2017-2018 futbol sezonunda Conifa 2018 Dünya Futbol Şampiyonası, Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.lig ve Kadınlar liglerimizde başarılı olan Teknik Direktörler ve Antrenörlerimiz ödül alacak.

Conifa 2018 Dünya Futbol Şampiyonası

2. KKTC Milli Takım

Teknik Direktör: Mustafa Borataş

Yardımcı Teknik Direktör: Hüseyin Kınacı

Kaleci Antrenörü: Hüseyin Mertol

 

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig

Play-Off A Grubu

Şampiyon Zümrütköy

Antrenör: Fadıl Özaşık

Yardımcı Antrenör: Ali Özbahar

 

Play-Off B Grubu

Şampiyon Türkmenköy

Antrenör: Özkan Gaziler

 

Kktcell Kadınlar Ligi 

Şampiyon Akdeniz Spor Birliği

Antrenör: Ümit Aktül

2. Göçmenköy
 

Antrenör: Önder Mutsuzlar

Yardımcı Antrenör: Münür Çavuş 

3.Mağusa Spor Akademisi

Antrenör: Şerif Ogan

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 12 10 1 1 17 31
2 YENİCAMİ AK 12 9 2 1 18 29
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 12 7 0 5 9 21
4 CİHANGİR GSK 12 6 3 3 2 21
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 12 6 2 4 9 20
6 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 12 6 2 4 1 20
7 GÖNYELİ SK 12 6 1 5 4 19
8 BAF ÜLKÜ YURDU 12 5 3 4 8 18
9 LEFKE TSK 12 5 3 4 0 18
10 ÇETİNKAYA TSK 12 5 3 4 0 18
11 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 12 2 7 3 -10 13
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 12 2 4 6 -8 10
13 BİNATLI YSK 12 3 1 8 -10 10
14 GİRNE HALK EVİ 12 2 1 9 -9 7
15 ESENTEPE KKSK 12 2 1 9 -15 7
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 1 4 7 -16 7
yukarı çık