banner6

Başarılı antrenörler ödüllendiriliyor

banner37

Başarılı antrenörler ödüllendiriliyor
banner151 banner143

Ahmet OGAN

 


Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı antrenörlerini ödül töreni ile ödüllendiriyor. Dernek Başkanı Süleyman Göktaş ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2021-22 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlendi.


3 Haziran Cuma akşamı dernek lokalinde saat 19.30’da gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Eğitmenlerinden Dr. Atila Yüce, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Başkanı İsmail Dilber, TÜFAD Zonguldak Başkanı Ahmet Birdal, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2021-2022 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi.

Ahmed Sami Topcan Süper Kupa

Şampiyon: Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör: Ali Oraloğlu 

Yardımcı Antrenör: Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü: Memiş Nay

Ahmed Sami Topcan Süper Kupa Finalist

Yenicami

Teknik Direktör: Ulus Nasıroğlu

Yardımcı Antrenör: Cemre Yıldızev

Yardımcı Antrenör: Doğan Güneş

Kaleci Antrenörü: Hakan Dervişoğlu

AKSA Süper Lig

Şampiyon: Mağusa Türk Gücü 

Teknik Direktör: Ali Oraloğlu 

Yardımcı Antrenör: Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü: Memiş Nay

2.Merit Alsancak Yeşilova

Teknik Direktör: Mehmet Merteroğlu 

Yardımcı Antrenör: Eray Yavuk
 

Kaleci Antrenörü: Cenk Şekeroğlu

3.Doğan Türk Birliği
 

Teknik Direktör: Caner Oshan

Yardımcı Antrenör: Erdinç Börekçi

Yardımcı Antrenör: Gökhan Güvensoy

Kaleci Antrenörü: İbrahim Reis

Centilmen Takım: Binatlı

Teknik Direktör: Kemal Yürekli

Yardımcı Antrenör: Niyazi Özekmekci

Kaleci Antrenörü: Kamil Karamanoğlu

Nicosia Group Kıbrıs Kupası
 

Şampiyon: Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör: Ali Oraloğlu

Yardımcı Antrenör: Serkan Ekşici

Kaleci Antrenör: Memiş Nay

Nicosia Group Kıbrıs Kupası Finalist

Doğan Türk Birliği
 

Teknik Direktör: Caner Oshan

Yardımcı Antrenör: Erdinç Börekçi

Yardımcı Antrenör: Gökhan Güvensoy

Kaleci Antrenörü: İbrahim Reis

AKSA 1. Lig
 

Şampiyon: Çetinkaya 

Teknik Direktör: Turan Altay

Yardımcı Antrenör: Hamdi Öğütcü 

Kaleci Antrenörü: Ali Erkan

2.China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör: Niyazi Göksun

Yardımcı Antrenör: Hüseyin Güneralp 

Kaleci Antrenörü: İlhan Arcın

Play-Off’tan Gelen

Miracle Değirmenlik 

Teknik Direktör: Mehmet Bolkan

Yardımcı Antrenör: Coşkun Ulusoy 

Kaleci Antrenörü: Özerk Göçmen

Centilmen Takım: China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör: Niyazi Göksun

Yardımcı Antrenör: Hüseyin Güneralp

Kaleci Antrenörü: İlhan Arcın

AKSA A2 Süper Lig Gençler 

Şampiyon: Mağusa Türk Gücü
 

Teknik Direktör: Kamil Arifoğlu

Antrenör: Kemal Okta

2.Yonpaş Dumlupınar

Antrenör: Murat Çoban


 

3.Yenicami

Antrenör: Ertuğ Erçin

Antrenör: Hasan Sarıoğlu

Centilmen Takım: Lefke

Teknik Direktör: Sayıner Seyitler

Yardımcı Antrenör: Azmi Coşkun 

AKSA A2 1.Lig Gençler

Şampiyon: China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör: Hakan Altın

2.Esentepe

Antrenör: Emek Kırılmaz

3.Gençler Birliği
 

Antrenör: Doğuş Civisilli

Antrenör: Erdinç Kırmızı

Centilmen Takım: Gençler Birliği

Antrenör: Doğuş Civisilli

Yardımcı Antrenör: Erdinç Kırmızı 

Ahmed Sami Topcan Kupası

Şampiyon: Mağusa Türk Gücü 

Teknik Direktör: Kamil Arifoğlu

Antrenör: Kemal Okta


 

Ahmed Sami Topcan Kupası Finalist

China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör: Hakan Altın

Turkcell U15 Yıldızlar Ligi

Şampiyon: Doğan Türk Birliği

Antrenör: Murat Dağer

Antrenör: Salih Özdemirtaş 

Antrenör: Şener Özdevrim

Turkcell U15 Yıldızlar Ligi Finalist

Küçük Kaymaklı 

Antrenör: Salim Tayançlı 

İktisatbank BTM (Bölgeler Terfi Müsabakaları) 1. Lig

Kırmızı Grup

Şampiyon: Yenierenköy 

Antrenör: Cenk Şeren

Yardımcı Antrenör: Zeynel Hüseyinoğluları

Yardımcı Antrenör: Eren Kara

Beyaz Grup

Şampiyon Lapta 

Antrenör: Devrim İzge

Play-Off’tan Gelen

Yılmazköy

Antrenör: Buğra Mercan

Yardımcı Antrenör: Erkut Öztürk

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104