Başarılılar belirlendi

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği'nin (KTFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı antrenörleri, ödül töreni gerçekleştiriliyor.

Başarılılar belirlendi
  • 21 Mayıs 2018, Pazartesi 11:36

Dernek başkanı Süleyman Göktaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından tüm liglerde 2017-2018 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlendi. 22 Mayıs Salı akşamı dernek lokalinde saat 20.00'da gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan futbol federasyonu yetkilileri, hakemler derneği yetkilileri, dernek yönetim kurulu ve üyeleri, kulüp başkanları, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı İsmail Dilber, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile basın mensupları katılacak.

 

K-Pet Süper Lig

Şampiyon: Yenicami

Teknik Direktör: Sedat Devecioğlu 

Yardımcı Antrenör: Özgü Bayraktar

Kaleci Antrenörü: Hakan Dervişoğlu 

 

2.Doğan Türk Birliği
 

Teknik Direktör: Caner Oshan

Yardımcı Antrenör: Afün Girgen

Kaleci Antrenörü: Zafer Emingün

 

3.GAÜ-Çetinkaya 

Teknik Direktör: Turan Altay 

Yardımcı Antrenör: Cemal Paşa

Kaleci Antrenörü: Ali Erkan

 

Tahsin Mertekçi Kıbrıs Kupası

Şampiyon: Cihangir
 

Teknik Direktör: Toygar Davulcu 

Yardımcı Teknik Direktör: Hasan Burgaç

Kaleci Antrenör: Özalp Sarıcaoğlu
 

 

Tahsin Mertekçi Kıbrıs Kupası Finalisti

Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör: Ali Oraloğlu

Yardımcı Teknik Direktör: Batu Seyis

Kaleci Antrenör: Memiş Nay
 

 

Süper Kupa

Şampiyon: Türk Ocağı

Teknik Direktör: Mehmet Bolkan

Yardımcı Antrenör: Bayram Dağgül

Kaleci Antrenör: Mehmet Yeşillem
 

 

Süper Kupa Finalist

Yenicami

Teknik Direktör: Sedat Devecioğlu 

Yardımcı Antrenör: Özgü Bayraktar

Kaleci Antrenörü: Hakan Dervişoğlu 

 

K-Pet 1. Lig
 

Şampiyon: Gönyeli 

Antrenör: Emre Perçinci
 

Yardımcı Antrenörü: Arif Pınardan, Kadir Hakel

Kaleci Antrenörü: Tugay Atiker

 

2.Esentepe
 

Teknik Direktör: Davut Kansu
 

 

Play-Off’tan Gelen

Girne Halk Evi

Teknik Direktör: Mustafa Özarabacı
 

 

Conifa 2017 Avrupa Futbol Şampiyonası

2.KKTC Milli Takım

Teknik Direktör: Fırat Canova 

Yardımcı Teknik Direktör: Bülent Aytaç

Kaleci Antrenörü: Mahmut Yaman

 

U21 Süper Lig:

Şampiyon: Cihangir
 

Antrenör: Hüseyin Kızmazoğlu 

 

2.Türk Ocağı

Antrenör: Bayram Dağgül

 

3.Yenicami

Antrenör: Burcan Cantaş

Yardımcı Antrenör: Hasan Özkan
 

 

U21 Bölgesel 1.Lig Kırmızı Grup

Şampiyon: Dumlupınar

Antrenör: Hüseyin Gökhan Eser

Yardımcı Antrenör: Evren Mürsel
 

 

2.Maraş Gençlik

Antrenör: Hüseyin Özkuyucu

 

3.Dipkarpaz
 

Antrenör: Murat Efe

 

U21 Bölgesel 1.Lig Beyaz Grup

Şampiyon: Hamitköy

Antrenör: Hamdi Öğütçü 

Yardımcı Antrenör: Özgür Özzeki

Kaleci Antrenörü: Teysir Tarazi

 

2.Düzkaya 

Antrenör: Umut Güden

 

3.Karşıyaka 

Antrenör: Serdar Ersönmezer

 

Ahmed Sami Topcan Kupası

Şampiyon: Cihangir
 

Antrenör: Hüseyin Kızmazoğlu

 

Ahmed Sami Topcan Kupası Finalisti

Dumlupınar
 

Antrenör: Hüseyin Gökhan Eser

Yardımcı Antrenör: Evren Mürsel
 

 

BTM 1.Lig

Kırmızı Grup

Şampiyon: Mesarya

Antrenör: Mehmet Emin Zaim

Kaleci Antrenörü: Ali Rıza Leventler

 

Beyaz Grup

Şampiyon: Düzkaya 

Antrenör: Orçun Volkan

Yardımcı Antrenör: Serkan Zeyin

 

Play-Off’tan Gelen

Karşıyaka

Antrenör: Bayram Paşaoğulları

Antrenör: Serdar Özsönmezer

 

U17 Ligi

Şampiyon: Yenicami
 

Antrenör: Oğuz Karayel
 

 

2.Küçük Kaymaklı 

Teknik Direktör: Mehmet Merteroğlu

Antrenör: Mustafa Özpolili

 

3.GAÜ-Çetinkaya 

Antrenör: Cemal Paşa 

 

U15 Yıldızlar Ligi

Şampiyon: Binatlı 

Antrenör: Ulun Cam

Yardımcı Antrenör: Kaan Cesur

 

2.Yenicami

Antrenör: Erdoğan Emiroğulları

Yardımcı Antrenör: Ekrem Zaifoğlu

Kaleci Antrenörü: Mustafa Dağman

 

Bölgeler Terfi Müsabakası (BTM) 2016-2017

Şampiyon: Çanakkale

Antrenör: Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü: Önem Fenercioğlu

Şampiyon: Görneç

Antrenör: Salih Bilal

 

U15 Yıldızlar Ligi 2016-2017

Şampiyon: Dumlupınar
 

Antrenör: Evren Bahtıkara

Yardımcı Antrenör: Hüseyin Gökhan Eser

Kaleci Antrenörü: Hüseyin Mertol 

 

2.Yenicami

Antrenör: Erdoğan Emiroğulları

Yardımcı Antrenör: İsmail Pirgalı

Kaleci Antrenörü: Mustafa Dağman

 

Kadınlar Ligi 2016-2017

Şampiyon: Göçmenköy
 

Antrenör: Önder Mutsuzlar

Yardımcı Antrenör: Münür Çavuş 

 

2.Çanakkale 

Antrenör: Önem Fenercioğlu

 

 

13 Teknik Direktör, 9A, 1 B, 26 C Lisans Antrenörler, 11 Kaleci Antrenörü Toplam 60 Teknik Adam Ödül Alacak.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 13 10 2 1 17 32
2 YENİCAMİ AK 12 9 2 1 18 29
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 12 7 0 5 9 21
4 CİHANGİR GSK 12 6 3 3 2 21
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 12 6 2 4 9 20
6 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 12 6 2 4 1 20
7 GÖNYELİ SK 12 6 1 5 4 19
8 LEFKE TSK 13 5 4 4 0 19
9 BAF ÜLKÜ YURDU 12 5 3 4 8 18
10 ÇETİNKAYA TSK 12 5 3 4 0 18
11 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 12 2 7 3 -10 13
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 12 2 4 6 -8 10
13 BİNATLI YSK 12 3 1 8 -10 10
14 GİRNE HALK EVİ 12 2 1 9 -9 7
15 ESENTEPE KKSK 12 2 1 9 -15 7
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 1 4 7 -16 7
yukarı çık