Basketbolda Intergaz işbirliği

banner37

Basketbolda Intergaz işbirliği
banner90
banner8

KKTC Basketbol Federasyonu ile Intergaz, basketbolun toplum nezdinde görünülürlüğünü artırma adına işbirliği yapıyor. Toplumda basketbolla ilgili olmayan kesimin dikkatini çekmek, ilgili kesimin ilgisini daha da artırma amaçlı işbirliği, federasyonun bir süre önce hayata geçirdiği müsabakaların canlı yayınlarına destek de sağlayacak. Taraflar konu ile ilgili açıklamayı düzenlenen basın toplantısında yaptı. Düzenlenen toplantıda Federasyon Başkanı Orhun Mevlit ile Intergaz Pazarlama Koordinatörü Orhan Fişekçi detaylarla ilgili bilgi verdi.

Mevlit: Biz onlarla basketbolu, onlar da bizimle görünülürlüğü paylaşacak


banner134
Basketbol Federasyonu Başkanı Orhun Mevlit, göreve başladıkları günden itibaren yerel paydaşlarla her zaman işbirliği yapmaya çalıştıklarını, Intergaz ile yeni bir sayfa açacak olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. İlk günden bu yana basketbolu “Samimi ve akılla” yönetmeye çalıştıklarını hatırlatan Başkan Mevlit, “Intergaz ile bir birliktelik istedik. Biz onlarla basketbolu, onlarda bizimle görünülürlüğünü paylaşacak. Maddi olarak çok büyük bir katkı olmasa da onları yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor” şekilde konuştu.

Fişekçi: Gençliğin ve federasyonun yanındayız


Intergaz Pazarlama Koordinatörü Orhan Fişekçi, federasyonun böyle bir konu ile kendilerine geldiğinde heyecanlandıklarını söyledi. “Zaman verimlilik zamanı” diyen Fişekçi “Sosyal ve kültürel olarak verimlilik önemli. Enerjimiz, yarınlarımızı emanet ettiğimiz gençliğe olacak. Gençlerin önünü açma adına her zaman federasyonun yanında olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75