Berkem, tepkili

banner37

K.Kaymaklı’nın bonservisini Cihangir’e verdiği ancak Girne Halk Evi ile anlaşan Berkem Nurdal, yaptığı açıklamada bilgi ve onayı olmadan yapılan işleme tepki göstererek üzgün olduğunu belirtti

Berkem, tepkili
banner90
banner99

banner134
Berkem’in açıklaması şöyle, “Halen Küçük Kaymaklı’nın lisanslı futbolcusuyum. Dünya evrensel insan hakları çerçevesinde tercihim ve şahsımla ilgili kararları kendim verme hakkım olduğunu hatırlatırım. Kendi geleceğimle ilgili kararı verdiğimi ve bu kararımı Küçük Kaymaklı yönetimine bildirerek GHE’nde futbol oynamak istediğimi ilettim. Benim köle değil özgür bir futbolcu olduğumu hatırlatırım.

Yaşanan bu süreçte 10 senedir formasını terlettiğim Küçük Kaymaklı yönetiminin benim fikrimi almadan mal gibi satması beni derinden üzmüş ve şaşırtmıştır. Hâlâ daha bugün beni arayıp bilgilendirmeyen ve fikrimi sormayan Kaymaklı Başkanı Akay Aşina’yı hayretle izliyorum. Cihangir yönetimiyle ilk ve tek yaptığımız görüşmede teşekkür ederek böyle bir transferi gerçekleştiremeyeceğimi ilettim. Onlar da aynı şekilde artık benimle ilgilenmeyeceklerini bildirdiler”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75