Bilardoda yaz turnuvası heyecanı

banner37

Bilardoda yaz turnuvası heyecanı
banner99

Ahmet OGAN

banner134
Gazimağusa Belediyesi ile Mağusa Gelişim Akademisi işbirliğinde düzenlenecek olan Bilardo Yaz Turnuvası başladı. Mağusa Gelişim Akademisi bilardo salonunda gerçekleştirilen 1. Bilardo Yaz Turnuvası’na gençler, senyorlar, büyük erkekler kategorilerinde toplam 32 sporcu katılıyor.

Gazimağusa Belediyesi, Mağusa Gelişim Akademisi tarafından organize edilen 1. Bilardo Yaz Turnuvası ilk gün 8 top disiplininde olup 5’i bulan şeklinde oynandı. Bilardo yaz turnuvasında bugün ise son 8 tek eleme ve 8’i bulan şeklinde oynanacak ve şampiyon belli olacak.

Turnuvada dağıtılan ödüllerin yüksek ücretlerin olması maçların çok çekişmeli geçmesini sağlarken bilardo severler çok çekişmeli maçlar izleme fırsatı buluyor. Gazimağusa Belediyesi, Mağusa Gelişim Akademisi 1. Bilardo Yaz Turnuvası’na ilgi yüksek olurken iki gün sürecek olan turnuva sonunda düzenlenecek ödül töreninde son 16’ya kalan sporculara para ödülü, ilk 4’e giren sporculara kupa ve para ödülleri ve madalyalar yetkililer tarafından verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75