Biniciler başkentte kapıştı

banner37

KKTC Binicilik Federasyonu 2020 sezonunun 3.yarışını Lefkoşa’da Aner Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleştirdi

Biniciler başkentte kapıştı
banner90
banner99

Toplamda 6 kategorinin yer aldığı Engel Atlama Yarışları, cumartesi günü 12 yaş altı cross-pole 70 cm, 70 cm acemi ve 90 cm kategorisi olarak yapıldı. Pazar günü ise 80 cm acemi, 100 cm barajlı ve 120 cm kategorisi olarak gerçekleşti. Yarışlara Tunaç Atlı Spor Kulübü, Royal Atlı Spor Kulübü, Aner Atlı Spor Kulübü, Beşok Atlı Spor Kulübü ve Terzioğlu Atlı Spor Kulübü katıldı.

Sonuçlar (Cumartesi):

12 yaş altı cross-pole :(70 cm.)

1.Nerin Batıdeniz/Zorba (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Nerin Batıdeniz/Jack (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

3.Şenay Okaygün/Queen (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

70 cm acemi parkuru :

5-12 yaş:

1.Nerin Batıdeniz/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Asya Altıngüneş/Nazlı (Royal Atlı Spor Kulübü)

3.Nerin Batıdeniz/Jack (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

12-14 yaş:

1.Oliver Burroughs/Duchess (Ferdi)

2.Hannah Ingles/Jacson (Ferdi)

3.Rifat Özoktay/Venüs (Beşok Atlı Spor Kulübü)

90 cm Kategorisi:

12-14 yaş:

1.Defne Çobanoğlu/Stapillion (Aner Atlı Spor Kulübü)

15-18 yaş:

1.Çisem Özoktay/Venüs (Beşok Atlı Spor Kulübü)

2.Azra Kitaplı/Sidney (Royal Atlı Spor Kulübü)

3.Serkan Ünal/Hunter (Aner Atlı Spor Kulübü)

90 cm.18 yaş üstü:

1.Jasmine Çelebioğlu/Zorba (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Jasmine Çelebioğlu/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

3.Jasmine Çelebioğlu/Zoe (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

90 cm genel klasman:

1.Jasmine Çelebioğlu/Zorba (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Çisem Özoktay/Venüs (Beşok Atlı Spor Kulübü)

3-Azra Kitaplı/Sidney (Royal Atlı Spor Kulübü)

Sonuçlar (Pazar):

banner134
80 cm kategorisi:

5-12 yaş:

1.Nerin Batıdeniz/Jack (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

12-14 yaş:

1.Ali Toruntay/Asya (Royal Atlı Spor Kulübü)

2.Rifat Özoktay/Venüs (Beşok Atlı Spor Kulübü)

3.Juliet Ogün/Queen (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

15-18 yaş :

1.Kerem Atalay/Arsenyos (Aner Atlı Spor Kulübü)

18 Yaş Üstü:

1.Sohaib Mahfaid/Sidney (Royal Atlı Spor Kulübü)

2.İlayda Beşir/Kinder (Aner Atlı Spor Kulübü)

3.Meliz Deral/Betty (Aner Atlı Spor Kulübü)

100 cm Barajlı:

12-14 Yaş:

1.Defne Çobanoğlu/Stapillion (Aner Atlı Spor Kulübü)

15-18 Yaş:

1.Melissa Yergin/Arsenyos (Aner Atlı Spor Kulübü)

2.Leyla Gökaşan/Wulenza (Terzioğlu Atlı Spor Kulübü)

3-Çisem Özoktay/Venüs (Beşok Atlı Spor Kulübü)

100 cm.

18 yaş üstü:

1.Jasmine Çelebioğlu/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Kerem Benjama/Annie (Royal Atlı Spor Kulübü)

3.Jasmine Çeleboğlu/Zorba (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

100 cm barajlı genel klasman:

1.Melissa Yergin/Arsenyos (Aner Atlı Spor Kulübü)

2.Jasmine Çelebioğlu/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

3.Leyla Gökaşan/Wulenza (Terzioğlu Atlı Spor Kulübü)

120 cm :

18 yaş üstü :

1.Jasmine Çelebioğlu/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2.Kerem Benjama/Csacha Du Bois Noir (Royal Atlı Spor Kulübü)

120 cm genel klasman:

1.Jasmine Çelebioğlu/Güneş (Tunaç Atlı Spor Kulübü)

2-Kerem Benjama/Csacha Du Bois Noir (Royal Atlı Spor Kulübü)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75