Biniciler yarıştı

banner37

Biniciler yarıştı
banner90
banner8

KKTC Binicilik Federasyonu, 6. Ayak Engel Atlama Müsabakası, geçtiğimiz günlerde Aner Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşti.

İlk Gün Sonuçları:

70 cm X Pole Kategorisi:

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Asya Altıngüneş  Şayan

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Jack

3.Royal Atlı Spor Kulübü  Bulut Mirka  Asya

70 cm Kategorisi

5-12 Yaş kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Jack

2.Royal Atlı Spor Kulübü  Bulut Mirka
Asya

3.Tunaç
Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Zagor

12-14 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Batuhan Özbek  Ringo

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Juliet Öğün  Queen

3.Ferdi  Talese Floyd  Mr X

90 cm Kategorisi

12-14 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Ali Toruntay  Sydney

2.Ferdi  Evan Appleton  Jocker

3.Ferdi  Evan Appleton  Jackson

15-18 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Aner Atlı Spor Kulübü  Defne Çobanoğlu  Stapillion

2.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü  Leyla Gökaşan  Wulensa

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Melisa Yergin  Arseniyos

18 Yaş Üzeri Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Artist

2.Aner Atlı Spor Kulübü  Fergül Karakartal Çakır  Wulensa

3.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Annie

Genel Klasman

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Artist

2.Aner Atlı Spor Kulübü  Defne Çobanoğlu  Stapillion

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Fergül Karakartal  Çakır

İkinci Gün Sonuçları:

banner134

80 cm Kategorisi

5-12 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Zorba

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Jack

3.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Nerin Batıbeniz  Zagor

12-14 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Batuhan Özbek  Ringo

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü  Juliet Öğün  Queen

15-18 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Aner Atlı Spor Kulübü  Nurten Paralik  Hunter

2.Aner Atlı Spor Kulübü  Nurten Paralik  Sinclair

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Türkay Gökhan  Mr Marley

18 Yaş Üzeri Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Aner Atlı Spor Kulübü  Fevzi Kızılkılınç  Çakır

2.Kıbrıs Atlı Spor Kulübü  Tuğberk Eskimuhtaroğlu  Secret

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Meliz Deral  Betty

100 cm Kategorisi

15-18 Yaş Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü  Leyla Gökaşan  Wulensa

2.Aner Atlı Spor Kulübü  DefneÇobanoğlu  Stapillion

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Serkan Efe Ünal  Hunter

18 Yaş Üzeri Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Annie

2.Aner Atlı Spor Kulübü  Fergül Karakartal  Çakır

3.Beşok Atlı Spor Kulübü  Kemal Lord  Nadarena

Genel Klasman

Kulüp  Binici  At

1.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü  Leyla Gökaşan  Wulensa

2.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Annie

3.Aner Atlı Spor Kulübü  Fergül Karakartal  Çakır

120 cm Kategorisi

18 Yaş Üzeri Kategorisi

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Annie

Genel Klasman

Kulüp  Binici  At

1.Royal Atlı Spor Kulübü  Karem Ben Guima  Annie

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75