“Biz oynamaya hazırız”

banner37

Güçlü bir camiaya sahip Lefke Kulübü’nde kulüp başkanı Adnan Doğruyol, liglere ara verilmesi düşüncesine anlam veremediklerini ifade ederek, açık konuştu:

“Biz oynamaya hazırız”
banner90
banner99

Güren TİLKİ

Yeni sezonun oynanıp oynanmaması konusunda kulüpler görüş belirtmeye devam ederken, oynanması istencindeki kulüpler arasına Lefke de katıldı. Lefke Kulübü Başkanı Adnan Doğruyol, ortaya atılan bu düşünce nedeniyle futbolcularının motivasyonunun bozulduğunu söylerken, liglerin durmasının yanlış olacağını belirtti.

Doğruyol: Türkiye’de oynuyorlar, biz neden oynamayalım?


banner134
Doğruyol, liglerin durması konusunun karşısında olduklarını, Türkiye’deki vaka sayısının ortada olmasına rağmen liglerin başladığını belirterek, “Orda risk daha fazlayken oynuyorlar, biz neden oynamayalım?” sorusunu sordu. Lefke Başkanı, Türkiye yanında dünyada da futbolun sağlık tedbirleri alınarak devam ettiğinin de altını çizerek vurguladı.

“Askıya alma düşüncesine anlam veremiyoruz”


Ortaya konulan bu düşünceye anlam veremediklerini söyleyen Adnan Doğruyol, Lefke olarak lige hazır olduklarını, koydukları hedefler bulunduğunu ve bu amaçla gereken her türlü hazırlığı yaptıklarını belirterek, liglerin oynanması gerektiğinin altını çizdi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75