'Bizde işler tıkırında'

banner37

MTG’de çalışmaları verimli bulan Teknik Adam Ali Oraloğlu, memnuniyetini şu sözlerle ortaya koydu

'Bizde işler tıkırında'

Can İPCİOĞLU

Transferin en hızlı ekiplerinden olan Mağusa Türk Gücü yeni sezona yönelik hazırlıkları kapsamında haftayı Bedis’de yaptığı kros ile tamamladı. Yarından itibaren hazırlıklarını sürdürecek olan sarı yeşilli ekibin oyuncuları bugünü ise dinlenerek geçirecek.


Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu takımına bu sezon itibarı ile yeni katılan ve takımda bulunan diğer oyuncuların performanslarından memnun olduğunu açıkladı ve işler tıkırında dedi. Oraloğlu ligde bu sezon hedeflerinin şampiyonluğu kazanıp Mağusalıları sevindirmek olduğunu vurguladı.

 

“Savunma için yabancı deniyoruz”


Oraloğlu transferde her şeyin şuan itibarı ile istedikleri şekilde ilerlediğini ifade ederken, yerli transfere bitmiş gözü ile baktıklarını ancak futbolda bazı şeylerin değişebileceği imasında bulunarak açık kapı bıraktı. Yabancı oyuncu konusunda ise Peterdino ve Binatlı’dan gelen Peter dışında yarın Nijerya’dan bir savunma oyuncusunun adaya geleceğini vurguladı.


Binatlı’dan gelen Peter’in ligi iyi tanıdığını ifade eden Oraloğlu, “Attığı golleri ve oynadığı oyunu biliyoruz, katkı yapacak bir isim olarak değerlendirebiliriz. Savunma bölgesindeki ihtiyaç için ise gelecek oyuncuyu denedikten sonra karar vereceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER