banner6

Bostancı'da zorlu randevu

banner37

Yalova ile Türk Ocağı galibiyet hedefi ile önemli karşılaşmaya hazırlanıyor

Bostancı'da zorlu randevu
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Lig’de istikrar arayan Yalova ile çıkıştaki ekip Türk Ocağı arasında oynanacak karşılaşma öncesinde her iki takım da galibiyet hedefi ile bu maça hazırlanıyor. Türk Ocağı’nda Deniz’in cezası sürerken, Yunus ise cezası sona erdiği için takımındaki yerini alabilecek. Yalova’da ise savunmanın önemli isimlerinden Samuel’in Gençlik Gücü karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart nedeni ile oynamayacak olması sıkıntı yaratıyor.

Kolcu “En az hasarla tamamlamalıyız”

Yalova Teknik Direktörü Derviş Kolcu, Cumartesi kendi sahalarında oynayacakları Türk Ocağı karşılaşmasına da sıkıntılı hazırlanacaklarını ifade ederek, son haftalarda yaşadıkları şansızlıklar nedeni ile eksik kadro ile maçlara çıkmak zorunda kaldıklarını ifade etti. Samuel’in cezalı duruma düşmesi ile yine savunma anlamında beklemedikleri bir sorunla karşı karşıya olacaklarını belirten Kolcu, “Çağlar ile Mahmut takıma dönüyorlar. Mithat yeni düzeldi. Sabri ise geçen haftadan daha iyi durumda olacak. Umarım taraftarlarımıza galibiyet hediye ederiz” dedi. Performans olarak iyi oldukları bir dönemde dar kadro kurbanı olduklarını ve istemedikleri puanları kaybettiklerini söyleyen Kolcu, “maçlara iyi oynadığımız dönemde tam kadro çıkmış olsaydık, daha iyi puanlar alabilirdik” diyerek devre arasında takviyeye ihtiyaç duyacaklarını söyledi.

 

Bolkan “Yukarılarda yer almak isteriz”

   Türk Ocağı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan, Yalova deplasmanlarının hep zor olduğunu, bunu bildiklerini ve iyi bir hazırlık yapıp maça çıkacaklarını ifade etti. Cihangir maçının üzüntüsünü Baf Ülkü Yurdu karşısında aldıkları farklı galibiyet ve oynadıkları güzel futbol nedeni ile bir nebze unuttuklarını söyleyen Bolkan, ligde yukarılarda yer bulmak istiyorlarsa kalan maçlarını kazanmaları gerektiğini vurguladı. Bolkan yaptıkları hesapların tutması için kazanmaları gerektiğini böyle bir durumda devreyi ilk dört içerisinde tamamlayabileceklerini ifade etti. Bolkan, bu karşılaşma öncesinde de her zaman olduğu gibi kamp yapacaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104