Bozatlı anısına yarıştılar

banner37

Bozatlı anısına yarıştılar
banner90
banner8

KKTC Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen yılın son organizasyonu Cahit Bozatlı Kupası önceki gün gerçekleştirildi. Müsabakalarda Girne Bölgesi şampiyon olurken, ikinciliği Lefkoşa Bölgesi, üçüncülüğü ise Gazimağusa Bölgesi elde etti.

Ödüller düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Spordan Sorumlu Başbakan yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı ile Bozatlı ailesi tarafından verildi.

Bayanlar Kırış

1.Kategori:  1.Pınar Akarpınar  2.Ana Tüysüz  3.Didem Yener

2.Kategori:  1.Rabia Tarım  2.Seden Abu Kıshık  3.Hilal Kara

3.Kategori:  1.Elena Pakhomova  2.Betül Peyravi  3.Tuba Şenel

4.Kategori:  1.Açeyla Ergin  2.Hatice Alyanak  3.Zahra Ghaderi 

5.Kategori:  1.Özlem Tomak  2.Zeynep Keskin  3.Betül Özen

6.Kategori:  1.Fatima Ghaderi  2.Zeynep Zorlu  3.Hande Erşahinoğlu 

7.Kategori:  1.Öncel Alyanak  2.Aleyna Öztürk  3.Aleksandr Godonaova

8.Kategori:  1.Buse Çevik  2.Cemre Su Karagöz  3.Melissa Erarslan

9.Kategori:  1.Ecem Sarı  2.Aşina Yaprak Erışık  3.Gülcan Abdullah

10.Kategori:  1.Gülnaz Edalı  2.Gözde Abu Kıshık  3.Simirna Erk 

Erkekler Kırış

1.Kategori:  1.Daniel Korshunov  2.Furkan Efe  3.Alihan Öztürk

2.Kategori:  1.Emirhan Edalı  2.Efe Süleyman  3.Mehmet Taha Gidemen

3.Kategori:  1.Talha Bora Kaleci  2.Ali Abbas Amiral  3.Şakir Güvenal

4.Kategori:  1.Çetin Çetinser  2.Kamil Umut Demir  3.Sinan Tüfekçi

5.Kategori:  1.Özkay Ramiz  2.Nazım Efe Hamurcu  3.Ömer Faruk Solak

6.Kategori:  1.Yaman Doruk Durmaz  2.Yusuf Seyhan Şen  3.Şakir Atınç Yağızsoy

7.Kategori:  1.Mehmet Şahin Erişik  2.Murat Amralı  3.Salim Mert Serçe 

8.Kategori:  1.Ramadan Alaçam  2.Arda Yılmaz  3.Yunus Alaçam

9.Kategori:  1.Halil İbrahim Kurtoğlu  2.Mustafa Ünal  3.Ahmet Solak

10.Kategori:  1.Arda Aslan Öztürk  2.Tuğra Tığ  3.Şevket Bilgin

11.Kategori:  1.Samuel Mawuye  2.Yunus Emre Tomak  3.Kerim Karpuz

12.Kategori:  1.Mehmet Güzelmansur  2.Mervan Bayrakçı  3.Taner Kara

13.Kategori:  1.Şakir Yağızsoy  2.Mahmut Colayır  3.Zeynel Yıldırım

14.Kategori:  1.Dmitry Gordeev  2.İbrahim Çıkmaz  3.Kuzey Kara

15.Kategori:  1.Başel Abdu  2.Davud Joreyev  3.Metin Kara

16.Kategori:  1.Konstantin Fedosyk  2.Barış Sofuoğlu  3.David Mishel

17.Kategori:  1.Aleksandr Didukh  2.Vasily Didukh  3.Artem İvanov 

18.Kategori:  1.Farhat Jorayev  2.Kamil Salvanov  3.Dmitri Karimov

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75