banner6

Bozatlı anısına yarıştılar

banner37

Bozatlı anısına yarıştılar
banner150 banner150 banner151 banner143

KKTC Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Cahit Bozatlı Kırış Müsabakaları hafta sonu gerçekleştirildi.


Yapılan müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile Bozatlı Ailesi tarafından verildi.

Sonuçlar:

Kadınlar Kırış

1.Kategori: 1.Stefaniya Gukovskaya, 2.Öncel Alyanak, 3.Karmen Küçük

2.Kategori: 1.Masal Akarpınar, 2.Sinem Naz Süvari, 3.Bingül Özfaik

3.Kategori: 1.Almira Keşkek, 2.Jülide Bölükbaşı, 3.Ayşe Nisa Eğilmez

4.Kategori: 1.Açelya Ergin, 2.Fatima Ghaderi, 3.Hatice Alyanak

5.Kategori: 1.Yağmur Sel, 2.Hilal Ülkü Yılmaz, 3.Elif Baştaş

6.Kategori: 1.Nisa Gukayeva, 2.Şebnem Eryiğit, 3.Derin Su Tunçbilek

7.Kategori: 1.Kadriye Diana Çelik, 2.Spellane Gankama, 3.İlayda Saygınel

8.Kategori: 1.Rabia Tarım, 2.Elena Pakhomova, 3.Didem Yener

9.Kategori: 1.Safiye Ahmedova, 2.Berfin Kaya, 3.Medina Akhmatova

10.Kategori: 1.Derya Celaleddinoğlu, 2.Milana Kshikova, 3.Elif Elizavet Çelik

11.Kategori: 1.Alexandra Khomshina, 2.Viktoriya Alpsaran 

12.Kategori: 1.Pınar Akarpınar

Erkekler Kırış

1.Kategori: 1.Daniel Khymshin, 2.Sam Norozi, 3.Ömer Faruk Türe

2.Kategori: 1.Emrullah Baştaş, 2.Ali Liman, 3.Timur Özfaik

3.Kategori: 1.Yakup Kağan, 2.Fethi Özfaik, 3.Maxim Sopyluk

4.Kategori: 1.Ali Ersoy, 2.Muhammed Sefa Kılıç, 3.Hüseyin Bölükbaşı

5.Kategori: 1.Deniz Tunçbilek, 2.Yiğit Efe Harputlu, 3.Ege Salih Babacan

6.Kategori: 1.Abdullah Baştaş, 2.Doruk Türkmen, 3.Ahmet Alp Hopurcuoğlu

7.Kategori: 1.Özkay Ramiz, 2.Çetin Çiftsüren, 3.Yusuf Seyhan Şen

8.Kategori: 1.Halil Bildik, 2.Emirhan Özkan, 3.Malik Kshikov

9.Kategori: 1.Samuel Mawuye, 2.Fadiga Karamolla, 3.Pegux Staphane Souagnon

10.Kategori: 1.Mubarak Abdurrahim, 2.Younus Kane, 3.Denktaş Karamahmutoğlu

11.Kategori: 1.Emir Recepov, 2.Samir Şimşek           

12.Kategori: 1.Nikita Gordeev, 2.Semih Türkmen, 3.Arda Özalemdar

13.Kategori: 1.Şevket Bilgin, 2.Tuğra Tığ, 3.Kemal Köstü

14.Kategori: 1.Timur Leonov, 2.Deniz Güneş Dinçer, 3.Artem Ivanov

15.Kategori: 1.Barış Sofuoğlu, 2.Georgiy Voronov, 3.Konstantin Fedosiuk

16.Kategori: 1.Aleksandr Molodtsov, 2.Berk Vladislav Fidan

17.Kategori: 1.Ali Achilov, 2.Timur Şimşek, 3.Oleksii Didukh

18.Kategori: 1.Gleb Yurchenko, 2.Oleksandr Didukh

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110