Bozkurt: Eylem yapan futbolcuları kınıyorum

banner37

Bozkurt: Eylem yapan futbolcuları kınıyorum
banner90
banner8

Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt, Futbolcular Derneği’nin liglerin başlatılmaması nedeniyle Futbol Federasyonu önünde gerçekleştirdiği eyleme tepki gösterdi

Bozkurt: Sertoğlu, canı gönülden uğraşıyor


Bozkurt'un açıklaması şöyle: “Ligler oynansın diye genel kurulda aldığımız karar doğrultusunda yetkiyi federasyon başkanımız Hasan Sertoğlu’na vermiştik. Bu yetkiyi verirken en önemli üzerinde durduğumuz nokta bu ligin temaslı takibi olduğu sürece oynayamayacağı ve ligin başlamasının ardından hiç bir şekilde durdurulamayacağıydı.


Başkanımız da bizden aldığı yetkiyle bu konularda ilerleme sağlamak için canı gönülden o günden beridir uğraşmaktadır.

banner134

“Bir bütün olmadıkça, bizden bir şey olmaz”


Ben kendi oyuncularımı defalarca ikaz ettim, sakın kendi kendimize bölünmeye gitmeyelim. Biz de bu ligin oynanmasını istiyoruz. Siz de aynı ağızdan konuşun temaslı takibiyle bu iş olmaz. Fakat üzülerek görüyorum bizim yetki verdiğimiz federasyon önünde eylemde sanki bizler oynanmasını istemiyormuşuz gibi federasyonumuza tabut bırakılmış.

1- Buradan şahsım adına bu eylemi yapan futbolcu kardeşlerimi kınıyorum.

2- Genel kurulda federasyon başkanına yetki verip arkasında durmayanları da kınıyorum.


Son olarak biz bir bütün olmadıkça futbolcu kardeşlerim bizden bir şey olmaz. Bu ligin oynanmasını isteyen bir ağabeyinizi daha kaybettiniz umarım bu pandemi en erken zamanda biter ve hepimiz normal hayatlarımıza döneriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75