Bozkurt: Sabırsızlıkla bekliyoruz

banner37

Son şampiyon Mağusa Türk Gücü'nde Başkan Koral Bozkurt, antrenman ve maçların başlaması ile ilgili yaşanan belirsizlik ve süreçten beklentileri ile ilgili açıklamalarda bulundu

Bozkurt: Sabırsızlıkla bekliyoruz
banner99

Levent TEZEL

Futbolun başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini vurgulayan başkan Bozkurt, maçların başlaması ile birlikte başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

“Süreci yakından takip ediyoruz”


banner134
Futbol kulüpleri olarak gerçekleştirilen genel kurulda Sağlık Bakanlığı ile imzalanması öngörülen protokol ile ilgili KTFF başkanı Hasan Sertoğlu'na yetki verdiklerini hatırlatan Bozkurt, sonucu beklediklerini söyledi. Konuyu yakından takip ettiklerini aktaran MTG Başkanı Koral Bozkurt, yapılan görüşmeler sonucunda bir noktaya gelindiği bilgisini aldıklarını dile getirdi. Protokolün bir an önce imzalanıp antrenmanlar ve maçların başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini kaydeden başkan Bozkurt, pandemiye rağmen alınacak önlemler ile birlikte lig heyecanının yaşanmasını camia olarak arzu ettiklerini belirtti.

“Elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalayacağız”


MTG Başkanı Koral Bozkurt, futbolun kitleleri birleştirici bir unsur olduğunu ifade ederek maçların başlaması ile beraber buna renk katmak ve başarılı olmak için camia olarak, kulüp olarak, yönetim, taraftar ve takım olarak ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflediklerinin de altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75