Bu nasıl iş!

banner37

KTFF Merkez Hakem Kurulu’nun yaptığı ve yapmadığı atamaların ilginç istatistikleri dikkat çekmeye devam ediyor

Bu nasıl iş!
banner90
banner99

Ebru AKGÜR

K-Pet Süper Lig’de geride kalan 22 haftada hakem kararları tartışılmaya devam ederken, Merkez Hakem Kurulu’nun yaptığı ve yapmadığı atamalarda ilginç istatistikler dikkat çekiyor.

Hamamcıoğlu hâlâ Çetinkaya ve Cihangir’in maçlarında yok!


K-Pet Süper Lig’de 3. hafta oynanan Çetinkaya-Mağusa Türk Gücü maçının ardından Çetinkaya Kulübü’nün maçı yöneten hakem Utku Hamamcıoğlu’nu artık maçlarına istemediğini açıklamasının ardından Merkez Hakem Kurulu, hâlâ hakem Utku Hamamcıoğlu’nu Çetinkaya maçına atamadı. Ayrıca yine 2018-2019 sezonun 3. haftasından itibaren Cihangir maçlarına atanmama süresi 49 haftaya ulaştı. Süper Lig düzeyinde bir hakemin herhangi bir süper lig takımına 49 hafta atanmaması nasıl olabilir sorusu gündemdeki yerini koruyor.


banner134
2019-2020 sezonunun ikinci haftasında K-Pet Birinci Lig’de oynanan Yonpaş Dumlupınar-Lapta maçında kural hatası yapan ve sonrasında 3 hafta maç verilmeyen Süper Lig hakemi hakem Hüseyin Özkan’nın bugüne kadar Süper Lig maçlarına 12 kez 4. hakem olarak görevlendirildi.


Ayrıca hakem Hüseyin Özkan yine kupa karşılaşmalarında 1 kez 4.hakem, 1.tur karşılaşması olan Türk Ocağı-Çanakkale maçında da orta hakem olarak görev aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75