“Bu yıl oynamayalım”

banner37

Mazisi başarılarla dolu kulüplerden olan Baf Ülkü Yurdu’nun kulüp başkanı Ahmet Ertay, net konuşarak, vakaların artması nedeni ile bu sezon futbola ara verilmesini istedi

“Bu yıl oynamayalım”
banner90
banner99

Güren TİLKİ

Futbolda yeni sezonun oynanıp oynanmayacağı konusu belirsizliğini korurken, kulüp başkanları görüşlerini belirtmeye devam ediyor. Baf Ülkü Yurdu Kulübü Başkanı Ahmet Ertay da çoğu kulüp başkanının düşüncesine paralel olarak liglerin bu sezon oynanmamasını istiyor.

Ertay: Öğrencilerin de gelmesi ile vakalar artış gösterecek


Güzelyurt’un köklü kulüplerinden olan Baf Ülkü Yurdu Başkanı Ahmet Ertay, sezonun başlaması dönemine yakın ülkeye öğrencilerin de gelmesi ile birlikte vaka sayısının daha da artacağının göz önünde bulundurulmasını isterken, bu artışın da sağlık risklerini çoğaltacağı tespitini yaptı.


banner134
Ertay, sağlık konusunda ciddi sıkıntı yaşanacağı vurgusunda bulunarak, bir üst klasman hakeminin testinin pozitif çıkmasını örnek göstererek, bunun iyi yorumlanmasını istedi.

“Futbolcular da pozitif çıkarsa içinden çıkılmaz bir noktaya gelinir”


Başkan Ahmet Ertay, sözlerinin sonunda herhangi bir futbolcunun testinin pozitif çıkması durumunda içinden çıkılamaz bir noktaya gelineceğini, Baf Ülkü Yurdu olarak tüm gelişmeleri göz önünde bulundurduklarında liglerin oynanmaması gerektiği kararına vardıklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75