Burgaç “Her şey güzel olacak”

banner37

K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi 30 puanla dördüncü sırada tamamlayan Cihangir’de Teknik Direktör Hasan Burgaç, takımının hedefleri ve önümüzdeki süreçle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu

Burgaç “Her şey güzel olacak”
banner90
banner8

Levent TEZEL

İlk devreyi sezon başında koydukları hedefe yakın bitirdiklerini ifade eden Burgaç, puan kaybettikleri bazı maçların durumuna göre 3-4 puan daha toplayabilecek fırsatlar yakaladıklarını, hatta devreyi lider de bitirebilecek şansı yakaladıklarını ancak istedikleri olumlu neticeyi alamadıklarını söyledi.

“Gidebileceğimiz yere kadar”


İkinci devrenin başlamasını iple çektiklerini vurgulyan Hasan Burgaç, ikinci devrede her şeyin ilk devreye nazaran çok daha iyi olacağı konusunda inanç belirtti. Önlerinde final niteliğinde 15 maç olduğuna vurgu yapan Burgaç, gerek kupada, gerekse de ligde gidebilecekleri yere kadar gitmekte kararlı olduklarını, tüm çalışmalarının da bu yönde olacağını dile getirdi.

“Kadro korunacak”


banner134
Kadroda devre arasında çok fazla değişiklik yapma gibi bir düşünceleri olmadığını kaydeden Teknik Direktör Hasan Burgaç, Ali Akbulut’u kadrolarında görmek istediklerini, bu transferin de büyük oranda tamamlanmak üzere olduğuna vurgu yaptı. Burgaç, 3 yabancı futbocularının performanslarından çok memnun olduklarını ve ikinci devrede de yola onlarla devam edeceklerini sözlerine ekledi.

“Kamp Antalya’da”


Devre arası kampı için imkanların, ortamın ve iklimin çok uygun olması nedeniyle Antalya’da karar kıldıklarını ifade eden Burgaç, 7-12 Ocak tarihlerinde Grand Park Otel’de gerçekleştirecekleri kampta ilk devrede gördükleri eksiklikleri gidermek için bu yöndeki çalışmalara ağırlık vereceklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75