“Buruk bir sezon geçiriyoruz”

banner37

Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt; geçmiş, bugün ve gelecek ile düşüncelerini paylaşırken toplumsal olarak da birlik-beraberlik mesajları verdi

banner87
“Buruk bir sezon geçiriyoruz”
banner90
banner99

Levent TEZEL

K-Pet Süper Lig’de geride kalan 22 haftayı en yakın rakibinden 10 puan farkla lider kapatan ve 10. şampiyonluğuna koşan Mağusa Türk Gücü, 75. kuruluş yıldönümünü ülkemizin içinde bulunduğu şartlar nedeniyle kulübün resmi sosyal medya hesabında yayınlanan bir mesajıyla kutladı.


Mağusa Türk Gücü kulüp başkanı Koral Bozkurt, MTG’nin 75. Kuruluş yıldönümü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bozkurt ayrıca geçmiş, bugün ve gelecek ile düşüncelerini paylaşırken toplumsal olarak da birlik-beraberlik mesajları verdi.

Bozkurt: Emeği geçenlere şükran borçluyuz


MTG Başkanı Bozkurt, 1945 yılında kurulan ve en köklü camialardan biri olan Mağusa Türk Gücü’ne hizmet etmekten büyük onur duyduğunu ifade etti. Koral Bozkurt, 75 yıl önce Mağusa Türkünü temsil etmek için kurulan Mağusa Türk Gücü’ne hizmet etmiş olan başkan, yönetici ve futbolculara, emeği geçenlere şükran borçlu olduklarını dile getirerek teşekkür etti.

“Umarım ekonomik sıkıntılar yaşanmaz”


Herşeyin sportif başarı olmadığını, insan ve toplum sağlığının, insanlarının mutlu olup yüzlerinin gülmesinin daha önemli olduğunu vurgulayan Bozkurt, dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle olası şampiyonluklarında dahi buruk bir sezon geçireceklerini söyledi.


Dünyanın ve ülkemizin zor bir süreçten geçtğini, soz konusu insan sağlığını tehdit eden virüs tehlikesinin ortadan kalkması ile liglerin ancak başlayabileceğini kaydeden Bozkurt, sağlıkla ilgili çekilen sıkıntıların bir müddet sonra ekonomik sıkıntıları beraberinde getirmemesi temennisinde bulundu.

“Şimdi birlik beraberlik zamanı”


MTG Başkanı Koral Bozkurt, günün ayrılık, farklı renkler ve farklı siyasi görüşler zamanı olmadığını, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çizdi. Bozkurt, yetkililerin gereken tedbirleri almaya çalıştığını, vatandaş olarak herkesin buna yardımcı olması gerektiğini vurguladı. Herşeyin devletten, hükümetten beklemenmemesi gerektiğini dile getiren Koral Bozkurt, tüm MTG camiasının gününü kutladı ve toplum olarak birlik beraberlik zamanının geldiğini sözlerine ekledi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108