Büyük bir başarıya imza attılar

banner37

KKTC Anka Spor Derneği, 32 erkek ve 16 kadın takımının katıldığı Türkiye Masa Tenisi Terfi Ligi müsabakalarında birçok takımı geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı ve 3 erkek takımından birisi oldu

Büyük bir başarıya imza attılar
banner90
banner99

KKTC Anka Spor Derneği, 13-15 Temmuz tarihlerinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Kastamonu’da organize edilen ve Türkiye Masa Tenisi 3. Ligi’nde mücadele edecek 3 erkek ve 3 kadın takımının belirlendiği Türkiye Masa Tenisi Terfi Ligi müsabakalarına katıldı.


Müsabakalarda, Dernek Başkanı Mulla Gül ile sportif direktör Ahmet Aknar, antrenör İbrahim Pekdoğan, sporcular Vehbi Zeki Serter, Güzey Aknar ve Tunç Güneralp yer aldı.


KKTC Anka Spor Derneği, 32 erkek ve 16 kadın takımının katıldığı müsabakalarda birçok favori takımı geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı ve Türkiye Masa Tenisi 3. Ligi’ne katılabilecek 3 erkek takımından birisi oldu.

 

banner134
Gül: Büyük mutluluk yaşadık

 


Anka Spor Derneği Başkanı Mulla Gül, sporcularının kısa sürede elde ettiği başarının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.


Gül, “Başarının mimarları olan sporcularımız Vehbi Zeki Serter, Güzey Aknar, Tunç Güneralp ile antrenörümüz İbrahim Pekdoğan ve sportif direktörümüz Ahmet Aknar'ı en içten duygularla ve gururla kutlarım. Bu müsabakalara katılmamız için bize destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Takımımızın Türkiye 3. Ligi’nde de başarılı olup daha üst liglerde mücadele edeceğine inancım sonsuz. Onlara inanan, maddi ve manevi destek olan öncelikle ailelerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederim. Bu şampiyonluk benim için çok ayrı bir anlam taşıyor” dedi.


Gül, Türkiye'nin güçlü takımları arasında KKTC’yi temsil edip hiçbir yabancı sporcu takviyesi almadan bu başarıyı elde ettiklerini kaydetti.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75