banner6

'Büyük iş başardık'

banner37

Girne Üniversitesi Antrenörü Arkan Arşehit, kazanılan kupa sonrasında başarı hikâyesini anlattı

'Büyük iş başardık'
banner151 banner143

Şükrü BURAĞAN

Finalde YDÜ’yü yenerek Kolan British Hospital Kupası’nı kazanan Girne Üniversitesi’nde büyük mutluluk yaşanıyor. 80-78 kazanılan maçın ardından büyük sevinç yaşayan antrenör Arkan Arşehit ve öğrencileri, kupayı kaldırmanın gururunu yaşadı.

 

Arşehit’in ikinci kupası

   Girne Üniversitesi Antrenörü Arkan Arşehit, genç yaşına rağmen federasyon kupasını ikinci kez kazanmanın sevincini yaşadı. Arşehit, 2015 yılında finalde yine Ahmet Gürel Alp’in çalıştırdığı Mapfree’yle karşılaşmış ve kazanmayı başarmıştı.

 

“Çok çalışıyoruz ve aile ortamına sahibiz”

   Kazanılan başarı sonrasında açıklamada bulunan Girne Üniversitesi Antrenörü Arkan Arşehit, büyük iş başardıklarını ifade ederek, bu başarının oyuncularının ve onların ailelerinin olduğunu belirtti.

   Arşehit, başarının çok çalışmaları ve aile gibi bir ortama sahip olmalarıyla birlikte geldiğini ifade ederek oyuncularına ilk günden itibaren güvenerek hareket ettiğinin altını çizdi.

 

“Önce play-off, sonra final hedefimiz var”

  Arkan Arşehit, artık gözlerini lige döndürdüklerini belirterek yine çok çalışacaklarını vurguladı. İlk hedef olarak play-off’a kalmak istediklerine vurgu yapan Arşehit, sonrasında ise adım adım finale yürümek istediklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 10:44
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104