banner6

Çamlık'ın çifte mutluluğu

banner37

Voleybol Büyük Erkekler ve Kadınlar Ligi’nde, bu sezon çifte şampiyonluk yaşayan GMB Çamlıkspor’da, elde edilen başarılardan dolayı tüm camia büyük bir mutluluk yaşıyor

Çamlık'ın çifte mutluluğu
banner151 banner143

Ahmet ÖZYAŞAR

Kulüp Başkanı Hasan Hasoğlan başarının anahtarını iyi bir kulüp olmakla açıklarken, erkek takımı antrenörü Osman Akın başarıya çok inandıklarını, kadın takımı antrenörü Buğra Eryıldız ise şampiyonluk için çok çalıştıklarını belirtti.

 

Hasoğlan: Büyük bir camiayız

 

Başkan Hasan Hasoğlan oldukça büyük bir camia olduklarını ve sezon boyu çok çalışarak bunun semeresini çok iyi aldıklarını söyledi. Bu sezon gençler ve büyükler dahil 6 kategoride 4 final oynadıklarını ve bunların üçünden şampiyonluk kazandıklarını belirten Hasoğlan, bunun da kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirtti. Sezon başı yola çıkarken en büyük amaçlarının kaliteli kadrolar oluşturarak voleybol severlere güzel maçlar izletmek istediklerini belirten Hasoğlan bunda da başarılı olduklarını söyledi. Hasoğlan bu başarının gelmesinde oyuncular, aileler, yönetim kurulu üyeleri ve Gazi Mağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’in çok büyük katkıları olduğunu belirtti.

 

Eryıldız: Çok çalıştık

 

Kadın takımı antrenörü Buğra Eryıldız, takım olarak bu yıl sezon başından itibaren çok çalıştıklarını ve semeresini de şampiyonluk kazanarak aldıklarını belirtti. Sezon başı çok iyi bir kadro kurduklarını ve kadronun

sezon boyunca oldukça karakterli bir oyun sergilediğini belirten Eryıldız, bu kadronun ülkemizin en iyi ve oturmuş kadrosu olan Yakı Doğu Üniversitesi karşısında play-off maçlarında 2-0 geriye düşmesine rağmen müthiş bir geri dönüş yaparak şampiyonluğu kazanmasının büyük bir başarı olduğunu belirtti. Bu sezonki son hedeflerinin süper kupa maçı olduğunu söyleyen Eryıldız bu kupayı kazanacaklarını inandığını söyledi.

Akın: İnandık

Büyük Erkekler Takımı Antrenörü Osman Akın, şampiyonluğun en büyük anahtarının sezon boyunca çok inanmak olduğunu söyledi. Sezona iyi başladıklarını fakat daha sonra yaşanan sakatlıkların kendilerini olumsuz etkilediğini, ama kısa sürede çok iyi toparlanarak play-off serisinde çok iyi maçlar çıkararak şampiyon olduklarını belirtti. Süper kupa maçına hazırlıklarının sürdüğünü belirten Akın, bu kupayı bu yıl da yeniden almak istediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 10:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104