Çanakkale Özkuyucu’ya emanet

banner37

Çanakkale Özkuyucu’ya emanet
banner99

Ahmet OGAN

Futbolda yeni sezona yönelik kulüplerimizin başlatmış oldukları çalışmalar doğrultusunda takımlarını emanet edecekleri teknik adamlarını belirlemeye devam ediyor. Yeni sezon çalışmalarına uzun süredir Önem Fenercioğlu ile sürdüren Çanakkale yeni hocasını belirledi.


Çanakkale Başkanı İbrahim Şeker, Antrenör Hüseyin Özkuyucu ile yapılan görüşme sonrasında taraflar her konuda anlaşmaya vararak, yeni sezon takımın başına getirdiklerinin açıkladı.


AKSA Birinci Lig ekiplerinden Çanakkale’de görev getirilen genç Antrenör Hüseyin Özkuyucu, takımla birlikte antrenmanlara başladı.

banner134

Özkuyucu: İş işler yapmaya çalışacağız


Çanakkale’nin yeni teknik adamı Hüseyin Özkuyucu, kendisine duyulan inanç ve güvenden dolayı başkan ve yönetime teşekkür ederek, yeni sezonda Çanakkale’yi iyi yerlere taşımak için çalışacaklarını söyledi.


Özkuyucu, zor bir sezonun kendilerini beklediklerinin bilinci içerisinde olduklarını belirterek, sezon başından beri Önem Fenercioğlu yönetiminde çok iyi çalışan oyuncu grubu ile ligde iyi işler yapmaya çalışacaklarını belirtti. Mevcut kadro yapısına yapılan transferlerle güçlendiğini, takım olma yolunda önemli mesafeler kaydettiğini belirten Özkuyucu, sezon başından beri takımı iyi hazırlayan Önem Fenercioğlu’na, kendisine inanan, güvenen başkan İbrahim Şeker ve yönetime teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75