Çanakkale Salonu’nda sona gelindi

banner37

Çanakkale Ortaokulu, yapımı devam etmekte olan spor salonunun tamamlanma aşamasında sona gelindi. Eğitim Öğretim yılı başında salon açılışının gerçekleştirilmesi planlanıyor

Çanakkale Salonu’nda sona gelindi
banner90
banner8

Ahmet OGAN

Salona son rötuşlar


Salonun pencereleri ve ışıkların takma işlemleri tamamlandı. Elektrik hatları çekilme işlemleri devam edilirken, ardından kapılar, tuvaletler ve soyunma odalarına konacak ekipmanlar da takılarak tüm işlemler tamamlanmış olacak.

Maliyet arttı


banner134
32 x 22 metre ebadında 6 metre yüksekliğinde, merkez bölgesi yüksekliği ise 7 metre ölçüsünde olan salon, Çanakkale Ortaokulu yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından yapımı tamamlanma aşamasına gelirken, maliyette de artış görülürken, yaklaşık olarak 1 milyon TL olması bekleniyor.

Hedef 1 Eylül


Çanakkale Ortaokulu Müdürü Emin Özkalp, yola çıktıklarında salonun yaz sezonunda bitirilerek yeni başlayacak olan Eğitim Öğretim yılı olan 1 Eylül’de hizmete koymayı hedeflediklerini belirterek, her zaman söylediğim gibi “Çanakkale geçilmez değil vazgeçilmezdir. Ortaya koyduğumuz yardımlaşma ruhu sayesinde Mağusa gençliğinin hizmetine girecek olan tesise katkı koyan kurum ve kişilere teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75