banner6

“Çatoz ruhunu geri getireceğiz”

banner37

BTM Birinci Lig ekiplerinden Serdarlı’nın yeni antrenörü Halil Erdoğuş, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi

“Çatoz ruhunu geri getireceğiz”
banner99

Ahmet OGAN

banner134

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) kurulu, BTM Birinci Lig’in 18 Aralık’ta başlayacağı açıklanmasının ardından çalışmalara başlayan kulüplerimizin yanında yeni yeni çalışma başlatan kulüplerimizde hazırlıklara hız verdi. BTM Birinci Lig ekiplerinde Serdarlı, takımı çalıştıracak antrenörü buldu. Serdarlı Başkanı Ediz Toydemir, Antrenör Halil Erdoğuş ile yapmış olduğu görüşmelerin ardınadan taraflar her konuda anlaştı.

Erdoğuş: Çatoz ruhunu geri getireceğiz


Serdarlı Antrenörü Halil Erdoğuş, takımı toparlamaya çalışacaklarını söyledi. Süratle takıma yapılacak transferlerle yeniden toparlanma sürecine gireceklerini belirten Erdoğuş, antrenmanları yoğun bir şekilde yaparak, aradaki farkı kapatmaya çalışacaklarını, ligin başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen takımı iyi bir uyum sürecinde ve arkadaşlık ilişkilerini yüksek seviyeye taşıyarak lige en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini söyledi.


Hırslı dinamik coşkulu ve genç oyuncu yapısıyla birkaç tecrübeli oyuncuyu kadro yapısında bulundurmak istediklerini belirten Erdoğuş, bölgedeki kulüplerden yapacakları transferlerle birlikte iyi bir TC’li yabancı transferi yapmak için son aşamaya geldiklerini, başkanla istişare halinde olup transferleri birkaç gün içerisinde bitireceklerini belirtti. Erdoğuş, hedeflerinin izleyenlere mücadele eden, oyun seyri veren bir takım kurmak, ligde güzel bir sıralamada yer alacak eski Serdarlı (Çatoz ) ruhunu geri getirmek için çalışacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104