Çekya’lılar Kıbrıs’tan korona ile döndü

banner37

Fenerbahçe'nin Çekyalı sol beki Filip Novak'ın milli takımında Koronavirüs krizi yaşanıyor. Filip Novak, Çekya'nın İsrail ile karşılaşacağı maç öncesinde kadro dışı bırakıldı. Novak ile 5 futbolcu Güney Kıbrıs maçının ardından kadrodan çıkartıldı

Çekya’lılar Kıbrıs’tan korona ile döndü
banner99

Uluslar Ligi'nde İsrail ile oynayacak olan Çekya'da Koronavirüs krizi yaşanıyor. Çekya'nın Güney Kıbrıs ile karşılaştığı maçın ardından takımda 3 futbolcuda Koronavirüs çıktığı açıklandı.


Bunun üzerine Çekya, aralarında Fenerbahçe'nin sol beki Filip Novak dahil olmak üzere 5 ismi kadro dışı bıraktığını bildirdi.

banner134

3 isim pozitif, 1'i açıklandı, 2'si bilinmiyor


Koronavirüs testi pozitif çıkan 3 futbolcunun isimleri ise açıklanmadı. Ancak Verona, geçtiğimiz günlerde Barvid'in Koronavirüs olduğunu belirtmişti. Barvid dışında virüs testi pozitif çıkan iki futbolcu ise bilinmiyor.


Güney Kıbrıs'tan İsrail'e 9'ar kişilik iki grup halinde giden Çekya'da Borek Dockal, Antonin Barak, Adam Hlozek, Filip Nguyen ve Filip Novak kadroya alınmadı. Öte yandan Çekya, eksik kadro ile mücadele ettiği maçta İsrail'i deplasmanda 2-1 mağlup etmeyi başardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75