Çetinkaya'da neler oluyor?

banner37

Kötü günler yaşayan Çetinkaya’da takımdan ayrılan isimleri başka oyuncularında izleyip izlemeyeceği merak edilirken Teknik Direktör Turan Altay’ın da ayrılacak olması endişe yarattı

Çetinkaya'da neler oluyor?

Can İPCİOĞLU

Ülkemizin en eski ve köklü kulübü olan Çetinkaya’da yeni sezon öncesinde yaşanan belirsizliğin nereye doğru gittiği merakla takip ediliyor. Sezonun tamamlanması ile birlikte son üç sezonda kulübün sponsoru olan Girne Amerikan Üniversitesi’nin yapılan 10 yıllık anlaşmaya rağmen bu sezondan itibaren sponsorluktan vazgeçtiğini açıklaması ile sarsılan sarı kırmızılı camia, hemen ardından da Kulüp Başkanı Asım Vehbi’nin de yeniden aday olmayacağını açıklaması ile ikinci şoku yaşadı.

 

İki yıldız ayrıldı, Turan Altay da gidiyor


Çetinkaya’da bu gelişmeler sonrasında 26 Haziran’da yapılması planlanan Genel Kurul öncesinde yeni başkan adayını açıklamak için yapılan bir dizi görüşmelerden de sonuç çıkmayınca bu durum takım üzerinde de olumsuz yansımalarına neden oldu. Önce serbest transfer hakkını kullanmak isten Esin Sonay, Yenicami ile anlaşarak kendine yeni bir yol çizerken, hemen ardından Çetinkaya’nın alt yapısından yetişen orta sahanın başarılı ismi Sercan Demirman da Doğan Türk Birliği’ni seçti. Bu gelişmeleri yakından takip eden Teknik Direktör Turan Altay’ın da Türk Ocağı ile anlaşmak üzere olması akıllara neler oluyor sorusunu getirdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER