Çetinkaya'da Yemen dönemi

banner37

Kıbrıs Türk futbolunun efsane takımı Çetinkaya'da bir süredir yaşanan başkan belirsizliği, dün akşam gerçekleşen genel kurulda son buldu

Çetinkaya'da Yemen dönemi

Geçen sezon başkan Asım Vehbi'nin yönetim kurulunda bulunan ve alt yapılarda görev yapan 33 yaşındaki Süleyman Yemen, genel kurulda üyelerin karşısında tek aday olarak çıktı. Üyelerin onayını alan Yemen, Çetinkaya'nın yeni başkanı oldu.

 

Yemen: Çetinkaya sahipsiz değildir


Çetinkaya'nın sahipsiz olmadığını, bu nedenle aday olduğunu dile getiren Yemen, sarı-kırmızılı camia için yönetim kurulu ile birlikte ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyledi.

 

Görev Sermaye’nin


Yemen, göreve hızlı başladı. Geçen sezon Lefke'nin başında yer alan Teknik Direktör Hakan Sermaye takımın başına getirildi. Sermaye, kısa süre içerisinde takımla çalışmalara başlayacak.


Yönetim Kurulu: Bülent Dizdarlı, Ferdinç Kılıç, Özkan Kösezade, Macit Yüksel, Eralp Ulunay, Cahit Yetkili, Irmak Adışanlı, Aral Doğu, Fatih Bulduk, Çağrı Anıl, Batu Arınç, Halit Hıfsıoğlu, Arda Pastırmacıoğlu, Nevzat Nasıroğlu, Ali İhsan, Tolga Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER