Ceylan: Gün geçtikçe umutlarımız azalıyor

banner37

Türk Ocağı’nın tecrübeli oyuncusu ve Kaptanı Bilal Ceylan, Koronavirüs salgını nedeniyle duran liglerimiz ve bu süreçte oyuncular olarak nasıl bir çalışma ortaya koyduklarını aktardı

Ceylan: Gün geçtikçe umutlarımız azalıyor
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

“Antrenmanlarımız artık verilen programlar dahilinde değil de maalesef her geçen gün dozajı daha da düşerek günlük spor modunda ilerliyor” şeklinde konuşan Ceylan, devlet yetkililerinin önlem amaçlı aldıkları kararların kendilerinin de antrenman yapma konusunda sınırlandırdığını söyledi.

“Fizik ve kondisyon olarak düşüşteyiz”


Şu an itibari ile fizik ve kondisyon olarak düşüşte olmalarının kaçınılmaz bir hal aldığını, gün geçtikçe umutların azaldığını ifade eden Ceylan, “artık konu daha da ciddi bir hal alarak Futbol Federasyonu’nu da aşıp Sağlık Kurulu’nun alacağı karara kadar ilerledi. Bizler kendi içimizde futbol konuşmaktan çok artık sağlığımız ve sevdiklerimiz için endişe eder olduk” dedi.

banner134

“Temennim bir an önce futbola dönmek”


“Yerli futbolcularımızın durumu bir yana, kendi ülkesinden her şeyden uzakta bihaber olarak hala bizlerle birlikte olan yabancı oyuncularımız son derece sıkıntılı bir süreç geçirmektedir” diyen Ceylan, temennisinin bir an önce bu durumdan çıkıp, yeniden futbola dönmek olduğunu dile getirdi.

“Maddi-manevi fedakârlık yapılmalı”


Sezonun tamamlanması ve kalan maçların oynanması konusunda Futbol Federasyonu’nun dernek ve birlikler ile alacağı kararın tüm takımlar için adil bir şekilde olacağından şüphesi olmadığını ifade eden Ceylan, futbola devam kararı alınması durumunda Türk Ocağı olarak yollarına başarılı bir şekilde devam edeceklerini kaydetti.


Kupada da final oynayarak sezonu en güzel şekilde taçlandırmak istediklerini ifade eden Ceylan, kulüplerin, futbolcular ve diğer paydaşların da yapacağı maddi ve manevi fedakârlıklar ile bu günleri de en az kayıplar ile atlatacağımızı atlatacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75