banner6

Cihangir'de gündem yabancılar

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Cihangir, yeni sezona yönelik hazırlıklarını sürdürürken yabancı oyuncu konusunda ince eleyip sık dokuyor

Cihangir'de gündem yabancılar
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Son üç sezondur takım kadrosunda bulunan Yannick, teknik direktör Toygar Davulcu tarafından kadroda düşünülürken, diğer iki yabancı konusunda arayışlar devam ediyor.

Toygar Davulcu, yabancı oyuncu konusunda hata yapmak istemediklerini, az bir sürelerinin kaldığını ve bu süreyi en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade etti. Özellikle forvet hattına iyi bir oyuncu profili aradıklarını ve bu tip bir oyuncuyu bulmanın kolay olmadığını, menajerler aracılığıyla her gün önlerine bir oyuncu geldiğini ve denemeye devam ettiklerini söyledi.

Gençlere güven tam

 Davulcu, hazırlık dönemlerinin hep zor olduğunu ve futbolcularının çalışmalarından memnun olduğunu anlatarak, geçtiğimiz sezon takımdan ayrılan oyuncuların yerlerine gelen oyuncular ve alt yapıdan alınan Ali Öztürk, Onur, Ergün, Ertan, Eser, Osman ve Doğan’ın çok yetenekli isimler olduklarını, bu oyuncuların lig içerisinde takımda yer bulup kendilerini göstereceklerine inandığını anlattı. Cihangir bugün Tatlısu ile 16 Eylül Cuma günü ise Akova ile son hazırlık karşılaşması oynayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104