banner6

Cihangir'de hayat duracak

banner37

K-Pet Süper Lig'in 14. haftası ligin zirvesini çok yakından ilgilendiren bir karşılaşmaya sahne olacak

Cihangir'de hayat duracak
banner90
banner99

Levent TEZEL

Lider Yenicami zirve ile arasındaki puan farkını kapatma hedefinde olan Cihangir'e konuk olacak. Cumartesi günü Cihangir Stadı'nda oynanacak olan bu önemli karşılaşma öncesinde her iki takımın teknik direktörleri Toygar Davulcu ve Sedat Devecioğlu umutlu ve iddialı açıklamalarda bulundular.

Davulcu: Hedefimiz kazanmak

Kritik karşılaşma öncesinde Cihangir Teknik Direktörü Toygar Davulcu kendi saha ve seyircileri önünde hedeflerinin maçı kazanmak olduğunu ifade etti. Davulcu, Yenicami'nin ligin en güçlü takımı olduğunu, haftalardır kazanarak ilerlediklerini hatırlattı ve maçın zorluk derecesinin her iki takım için de çok yüksek olacağını vurguladı.

Lider Yenicami ile aralarında olan 9 puan farkı azaltmak istediklerini, tüm gayretlerinin buna yönelik olacağını söyledi.

 

Devecioğlu: Avantajımızı koruyacağız

   Lider Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu Cihangir karşısında galip gelerek ligdeki avantajlarını sürdürmek amacında olduklarını vurguladı. Rakiplerinin güçlü ve zayıf yönlerini etüt ettiklerini, çalışmalarını da buna yönelik sürdürdüklerini ifade eden Sedat Devecioğlu sakat ve cezalı oyuncuları olmadığını, bunun da kendileri için bir avantaj olduğunu belirtti. Ligde diğer takımların yapacaklarından çok kendi yapacaklarına baktıklarını belirten Devecioğlu, devre arasına kadar kayıpsız ilerlemek istediklerini tekrarladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104