Cihangir'in geleceği emin ellerde

banner37

Geçtiğimiz sezonu Tahsin Mertekçi Kıbrıs Kupası ve U21 Şampiyonluğu ile taçlandıran Cihangir'de altyapı çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor

banner87
Cihangir'in geleceği emin ellerde
banner99

Geleceğin yıldızlarına teknik adam Hüseyin Kızmazoğlu yönetiminde pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün futbolun incelikleri öğretiliyor. Bununla birlikte genç yeteneklerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra düzenli ve doğru beslenme alışkanlığı kazanmaları, karakteri oturmuş bir birey olma gibi nitelikleri geliştiriliyor. Diyetisyen ve psikolojik danışman gözetiminde devam eden çalışmalarla birlikte İngilizce dil eğitimine de önem veriliyor.

 

Kızmazoğlu: Geleceğin yıldızlarını yetiştireceğiz


Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu hedeflerini geleceğin yıldızlarını yetiştirmek olarak ifade etti. Genç teknik adam bunun yanında miniklerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yönelik çalışmalara da ayrı bir önem verdiklerini kaydetti. Hiç bir sıkıntıları olmadığını ve başkan Aytaç Karavezirler’in her zaman kendilerine destek olduğuna vurgu yapan Kızmazoğlu arı, minik, yıldız, U15, U17 ve U21 olmak üzere çeşitli yaş kategorilerinde 120'yi aşkın lisanslı sporcuya, bu imkânları sunduklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108