Cihangir’in gözü kara

banner37

Antalya kampını bugün tamamlayacak Cihangir, bir haftalık süre içerisinde yoğun ve istekli bir çalışma dönemi gerçekleştirdi

Cihangir’in gözü kara
banner99

Şükrü BURAĞAN-Serhan KABLAN/Antalya

K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi lider Mağusa Türk Gücü’nün beş puan gerisinde 30 puanla dördüncü sırada tamamlayan Cihangir, bu başarısının tesadüf olmadığını göstermek için sıkı çalışıyor.

Mesarya ekibi devre arası kampını yurt dışında yapan tek takım konumunda bulunurken, Antalya’da süren kampta yüksek bir tempo ile hazırlıklarını devam ettiriyor.


Teknik Direktör Hasan Burgaç ve yardımcısı Hüseyin Kızmazoğlu nezaretinde Antalya kampında beşinci günü geride bırakan Cihangir, bu süreçte hem fiziksel hem de taktiksel birçok idman gerçekleştirdi.


Arnavut golcü Ndue Mujeci’nin ayrılmasının ardından bu bölgeye yapacağı yabancı takviyesi için farklı isimleri Antalya’da denemeye alan Cihangir, henüz istediği oyuncuyu bulamadı.


Beş ismin idmanlara katıldığı, bir ismin de daha sonra geleceği öğrenilirken, son kararı teknik heyetin vereceği açıklandı. Cihangir, dün oynadığı hazırlık maçında ise Gölbaşı Belediyesi ile 2-2 berabere kaldı.

Burgaç: Oyuncularımın istekli oluşundan memnunum


banner134
Cihangir Teknik Direktörü Hasan Burgaç, Antalya’da bulunan Mardan tesislerinde kampı ziyaret eden KIBRIS Spor Servisi’ne özel açıklamalarda bulundu.


Çalışmaların seyrinden, oyuncuların isteğinden ve tesislerin uygun şartlarından oldukça memnun olduğu gözlemlenen Burgaç, yaptığı açıklamada ikinci devreye en hazır ve en güçlü şekilde girmenin planlarını yaptıklarını söyledi.


Burgaç, ilk devrenin son haftasına kadar ligi lider götürdüklerini, son maçı kaybetmelerine rağmen zirve hedeflerinden vazgeçmediklerini ifade ederek, ikinci devrenin başlaması ile enerjik, skor üreten ve savunmada dikkatli bir hüviyette olacaklarını aktardı.

“Yabancı arayışımız sürüyor, en iyisini seçeceğiz”


Yabancı oyuncu konusunda Eric Agyei ve Mishali ile yola devam edeceklerini, mevcut denemede olan oyuncular yanında idmanlarına çağırdıkları bazı futbolcular olduğunu dile getiren Burgaç, yapacakları analizlerin ardından en iyi seçimi gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

Karavezirler: Başarı için kararlılığımız sürüyor


Cihangir Başkanı Aytaç Karavezirler ise KIBRIS Spor Servisi’nin geniş bir katılımla idmanlarında yer almasının kendilerini memnun ettiğini, takım olarak gerçekleştirilen kampın her yönü ile başarılı geçtiğini söyledi. Cihangir olarak ilk devrede gösterdikleri başarının ikinci devrede de devam etmesi adına ciddiyet ve kararlılık içinde olmayı sürdüreceklerini, bu konuda gerek camianın huzurunu gerekse de kadronun güçlendirilmesini ön planda tuttuklarını vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75