Çıkmadık candan umut kesilmez

banner37

K-Pet Süper Lig’de son iki haftada kazanan Mormenekşe, ligde kalmak için umutlandı.

Çıkmadık candan umut kesilmez
banner90
banner8

Aziz AZİZOĞLU

K-Pet Süper Lig’de son iki haftada Lefke ve GAÜ-Çetinkaya’yı mağlup ederek ligde kalmak için umut tazeleyen Mormenekşe, pazar günü sahasında konuk edeceği Doğan Türk Birliği maçını da kazanıp, geleceğe daha umutlu bakmak amacında. Doğan Türk Birliği’nde ise amaç kalan maçlarda maksimum puan çıkartarak ligi üst sıralarda tamamlamak.

banner134
Cantürk: Ligde kalmak için çabalıyoruz

Son iki haftada çok önemli 6 puan kazandıklarını söyleyen Mormenekşe Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk, hafta sonu kendi saha ve seyircileri önünde Doğan Türk Birliği’ni konuk edeceklerini, bu maçtan da üç puan çıkarıp kalan haftalara hem moralli, hem de özgüvenli bir biçimde girmek istediklerini söyledi. Takımda morallerin yerinde olduğunu ve antrenmanların güzel geçtiğini söyleyen Cantürk, eksik oyuncularının bulunmadığını ve var güçleriyle ligde kalmak için çaba gösterdiklerini belirtti.

Oshan: Maksimum puan hedefliyoruz

 Ligi üst sıralarda bitirmeyi hedeflediklerini ve bu bakımdan kalan haftalarda maksimum puanları toplamak istediklerini söyleyen Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, çalışmalarına devam ettiklerini ve kalan her maça galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyledi. Mormenekşe’nin ligde kalma mücadelesi verdiğini ve son iki haftayı kazandığını dile getiren teknik adam, rakibin moralinin yüksek olduğunu ve kendi evinde kazanmak için mücadele edeceğini iyi bildiklerini, kendilerinin de belirledikleri oyun planıyla rakibin zaaflarından yararlanmaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75