Çocuklar havuzda yarıştı

banner37

Merhum Celal Öztürk anısına yapılan yüzme müsabakasına 90 minik ve küçük sporcu katıldı. Müsabaka Covid-19 önlemleri ile yapılarak madalya törenine Öztürk’ün annesi Ayşen Öztürk ve dayısı Burhan Atun katıldı.

Çocuklar havuzda yarıştı
banner99

Celal Öztürk Anısına Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası Madalya İstatistikleri
 

ERKEKLER KATEGORİSİ

Kulüp  Altın  Gümüş  Bronz

Bluefin Yüzme Kulübü  12  5  3

YDÜ 5  8  5

Ares Spor Kulübü  -  -  2

UKÜ  -  1  -

Fast Frogs Spor Kulübü  -  -  2

Karabetça Spor Kulübü  -  -  1

KIZLAR KATEGORİSİ

Kulüp  Altın  Gümüş  Bronz

Bluefin Yüzme Kulübü  5  4  4

YDÜ 6  1  1
 

Ares Spor Kulübü  2  3  2

UKÜ  1  3  1

Fast Frogs Spor Kulübü1  3  3

Karabetça Spor Kulübü  -  -  -

TÜM KATEGORİLER

Kulüp  Altın  Gümüş  Bronz  Toplam

Bluefin Yüzme Kulübü  17  9  7  33

YDÜ 11  9  6  26

Ares Spor Kulübü
2  3  4  9

UKÜ  1  4  1  6

Fast Frogs Spor Kulübü  1  3  5  9

Karabetça Spor Kulübü  -  -1  1

YARIŞA GÖRE MADALYALAR
 

Erkekler, 50m Serbest MİNİK

Sıra  İsim  Yaş  Kulüp  Derece

1  Erten Can Kasımoğlu  8  YDÜ  45.15
2  Erol Hüseyin Baycan  8  YDÜ  45.74
3  Volkan Çanakçı  8  Bluefin Yüzme Kulübü  45.90

Erkekler, 50m Serbest KÜÇÜK
1  Doruk Mani  10  YDÜ  36.75
2  Çağhan Kuruçeşme  9  YDÜ  37.55
3  Erten Kasımoğlu  9  YDÜ  39.34

Kızlar, 50m Serbest MİNİK
1  Selin Kasımoğlu  8  YDÜ  48.11
2  Ayşe Marangoz  7  UKÜ  50.02
3  Polen Er  8  UKÜ  50.93

Kızlar, 50m Serbest KÜÇÜK
1  Masal Sarıca  10  YDÜ  33.49
2  Su Coşkunsu  10  Fast Frogs Spor Kulübü  41.97
3  Fatma Süngü  10  Fast Frogs Spor Kulübü  45.05

Erkekler, 100m Kelebek KÜÇÜK
1  İsmail Çetin  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:45.65
2  Deniz Karşılı  10  Bluefin Yüzme Kulübü  2:14.36

Erkekler, 50m Sırtüstü MİNİK
1  Kaya Tutku  7  Bluefin Yüzme Kulübü  57.97
2  Timur Tevfik Camgöz  8  Bluefin Yüzme Kulübü  58.17
3  Erol Hüseyin Baycan  8  YDÜ  1:02.34

Erkekler, 50m Sırtüstü KÜÇÜK
1  Erin Mazharoğlu  10  Bluefin Yüzme Kulübü  48.12
2  İbrahim Çelebiaziz  10  UKÜ  51.57
3  Barbaros Altin  10  Ares Spor Kulübü  51.87

Kızlar, 50m Sırtüstü MİNİK
1  Hatice Kofali  8  Ares Spor Kulübü  54.33
2  Ayşe Marangoz  7  UKÜ  57.38
3  Selin Kasımoğlu  8  YDÜ  59.82

Kızlar, 50m Sırtüstü KÜÇÜK
1  Ezgi Dimilliler  9  Bluefin Yüzme Kulübü  48.79
2  Defne Uysal  10  Bluefin Yüzme Kulübü  50.19
3  Beren Bayraktar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  51.33

Erkekler, 100m Kurbağalama MİNİK
1  Atakan Özden  8  YDÜ  2:09.85

Erkekler, 100m Kurbağalama KÜÇÜK
1  Özkan Mazhar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:44.74
2  Nikita Yakush  9  YDÜ  1:53.65
3  Erol Özçelik  10  Fast Frogs Spor Kulübü  1:53.78

Kızlar, 100m Kurbağalama KÜÇÜK
1  Eda Yazgi  10  Ares Spor Kulübü  2:01.14
2  Aynur Mazhar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  2:04.84
3  Deniz Dagdelen  9  Ares Spor Kulübü  2:05.99

Erkekler, 100m Karışık MİNİK
1  Destan Derviş Tunçalp  8  Bluefin Yüzme Kulübü  1:54.45

Erkekler, 100m Karışık KÜÇÜK
1  Özkan Mazhar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:37.18
2  Çağhan Kuruçeşme  9  YDÜ  1:42.46
3  Doruk Mani  10  YDÜ  1:44.66

Kızlar, 100m Karışık MİNİK
1  Melodi Uçaner  8  Bluefin Yüzme Kulübü  1:53.31
2  Hatice Kofali  8  Ares Spor Kulübü  2:17.35

Kızlar, 100m Karışık KÜÇÜK
1  Masal Sarıca  10  YDÜ  1:26.62

banner134
2  Melis Elif Imil  10  YDÜ  1:26.63
3  Fatma Süngü  10  Fast Frogs Spor Kulübü  1:53.11

Erkekler, 100m Serbest MİNİK
1  Erten Can Kasımoğlu  8  YDÜ  1:43.95
2  Özdemir Seren  8  Bluefin Yüzme Kulübü  1:50.44
3  Direnç Eğitmen  8  Fast Frogs Spor Kulübü  1:53.24

Erkekler, 100m Serbest KÜÇÜK
1  Özkan Mazhar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:27.72
2  Akman Tüzünkan  9  YDÜ  1:29.84
3  Çağhan Kuruçeşme  9  YDÜ  1:30.01

Kızlar, 100m Serbest KÜÇÜK
1  Masal Sarıca  10  YDÜ  1:14.92
2  Su Coşkunsu  10  Fast Frogs Spor Kulübü  1:34.19
3  Defne Uysal  10  Bluefin Yüzme Kulübü  1:39.34

Erkekler, 50m Kurbağalama MİNİK
1  Volkan Çanakçı  8  Bluefin Yüzme Kulübü  54.13
2  Timur Tevfik Camgöz  8  Bluefin Yüzme Kulübü  58.00
3  Atakan Özden  8  YDÜ  1:00.00

Erkekler, 50m Kurbağalama KÜÇÜK
1  İsmail Çetin  9  Bluefin Yüzme Kulübü  47.22
2  Nikita Yakush  9  YDÜ  50.79
3  Eray Ege Toprak  9  Ares Spor Kulübü  52.48

Kızlar, 50m Kurbağalama MİNİK
1  Armin Kızılduman  8  Bluefin Yüzme Kulübü  1:05.48
2  Deniz Çavuşoğlu  8  Ares Spor Kulübü  1:18.70

Kızlar, 50m Kurbağalama KÜÇÜK
1  Fatma Süngü  10  Fast Frogs Spor Kulübü  51.43
2  Eda Yazgi  10  Ares Spor Kulübü  54.13
3  Defne Uysal  10  Bluefin Yüzme Kulübü  55.29

Erkekler, 100m Sırtüstü KÜÇÜK
1  Toprak Ata Keleş  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:42.09
2  Dünya Ahmet Özdemir  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:42.80
3  Erin Mazharoğlu  10  Bluefin Yüzme Kulübü  1:45.54

Kızlar, 100m Sırtüstü MİNİK
1  Melodi Uçaner  8  Bluefin Yüzme Kulübü  2:04.53
2  Defne Akpınar  8  UKÜ  2:26.64

Kızlar, 100m Sırtüstü KÜÇÜK
1  Ezgi Dimilliler  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:47.60
2  Aynur Mazhar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:49.27
3  Eda Yazgı 10  Ares Spor Kulübü  1:59.64

Erkekler, 50m Kelebek KÜÇÜK
1  İsmail Çetin  9  Bluefin Yüzme Kulübü  46.32
2  Akman Tüzünkan  9  YDÜ  50.26
3  Deniz Karşılı  10  Bluefin Yüzme Kulübü  54.99

Kızlar, 50m Kelebek MİNİK
1  Polen Er  8  UKÜ  1:07.63

Kızlar, 50m Kelebek KÜÇÜK
1  Melis Elif Imil  10  YDÜ  40.10
2  Su Coşkunsu  10  Fast Frogs Spor Kulübü  53.38
3  Beren Bayraktar  9  Bluefin Yüzme Kulübü  1:00.63

Erkekler, 200m Serbest MİNİK
1  Destan Derviş Tunçalp  8  Bluefin Yüzme Kulübü  3:42.30

Erkekler, 200m Serbest KÜÇÜK
1  Doruk Mani  10  YDÜ  3:19.82
2  Erten Kasımoğlu  9  YDÜ  3:40.95
3  Arat Akçın  9  Karabetça Spor Kulübü  3:47.70

Kızlar, 200m Serbest KÜÇÜK
1  Melis Elif Imil  10  YDÜ  2:53.77
2  Ezgi Dimilliler  9  Bluefin Yüzme Kulübü  3:34.83
3  Nefes Bomboz  9  Fast Frogs Spor Kulübü  4:11.00

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75